Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akinek csak azért kellek mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek csak azért kellek mert izmos és jóképű vagyok az csak felvágni akar és nem érdemes vele foglalkozni?

Figyelt kérdés
nem tudom eldönteni hogy az exem barátnője miért akar annyira találkozni velem. Tudom hogy tetszettem neki mindig, de azt vettem észre hogy facebookon is csak helyes izmos srácokkal foglalkozik és üzenőfalazik... nekem is írogat a képem alá meg lájkol msn-en is mindig rám ír, de valahogy úgy érzem hogy csak azért mert jó pasinak tart és szívesen mutatkozna velem pláne hogy az exem előtt is felvágjon velem. Érdemes vele foglalkozom ha tényleg ezek a szándékai? Milyenek az ilyen csajok akik csak azért akarnak velem lógni mert helyes vagyok?
2010. dec. 7. 01:02
 1/5 anonim ***** válasza:

ezt amolyan érdekkapcsolatnak,kihasználásnak nevezném.(: csak villogni akar veled,külső a lényeg és hogy a barátnője féltékeny legyen.(: az ilyenektől kiráz a hideg,nem érdemes az ilyenekkel fogalkozni,hiszen egy csöppnyi szeretetet se kapsz =\ és annál rosszabb nincsen.na a lényeg a lényeg ha okos vagy és olyan normális hiába vagy jópasi csak olyanokat választasz aki nem érdekből van veled hanem azért mert iszonyatosan szeret.(:

L/14

2010. dec. 7. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm aranyos vagy! :)
2010. dec. 7. 02:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Figyelj, lehet, h tényleg bejössz ennek a csajnak.Általában mindenkinek bejönnek a helyes, csinos pasik.Viszont az benne a visszataszító, hogy pont a barátnője, a te exed előtt akar felvágni, nekem ez nem tetszik benne.Szerintem nem foglalkozz vele.Neked biztos nincsenek problémáid a csajozással, keress más lányokat.
2010. dec. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nagyon szívesen :-D am msn?xD csak tiszta jófej vagy és azért.:-) privátba írd meg légyszi.;-)am első voltam:-)
2010. dec. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jujjcii 6 eves kerdes, meselj azota mi tortent nagyon kivancsi vagyok te Casanovacc:
2016. aug. 31. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!