Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem jelöl vissza?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jelöl vissza?

Figyelt kérdés

A volt iskolámba jár egy fiú, aki tetszett/tetszik nekem.

A srác most lesz 8.-as, én meg gimis leszek.

7.-ben tetszett meg nagyon, azóta próbálgattam kisebb-nagyobb jeleket adni neki.

Mindig kedves voltam, sose nyomultam rá különösebben vagy köszöntem indokolatlanul vagy túl hangosan, de azért akinek van szeme hozzá, észrevehette, hogy bejön nekem.

Azt hittem, hogy ő ezt nem látja, de most elgondolkodtam.

Lehet, hogy azért nem jelöl vissza, mert fél, hogy rá fogok nyomulni Facebookon?



2017. aug. 1. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Bvagy csak nemakar tőled semmit.
2017. aug. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát szerintem sem, de én, ha ismerek valakit, akkor mindig visszajelölöm és ő tuti ismer engem, beszélgettünk is már párszor.
2017. aug. 1. 23:12
 3/5 anonim ***** válasza:
De az te vagy. Van, hogy nem jelölök vissza olyat akit ismerek. Max akkor ha tudom lehet belöle kinos szituáció... azt kössz nem
2017. aug. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hagyd már békén szegény srácot. Láthatóan a háta közepére se kíván!
2017. aug. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nyugalom, nem csinálok én vele semmit:)

Nincs is rá lehetőségem és már ennyiből is fel sikerült fognom, hogy az, hogy valaha bármi is legyen köztünk 4 km távolságon kívül, esélytelen:(

2017. aug. 2. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!