Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem jelöl vissza, akkor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem jelöl vissza, akkor egyszerűbb, ha hagyom?

Figyelt kérdés

Egyik lány osztálytársam képeit böngészve mindig vissza-visszaköszönt a képekről egy gyönyörű lány (aki feltehetőleg a legjobb barátnője), de Jesus Christ, ilyen szépet még nem láttam!

Mivel a profilján minden adat (kivéve néhány képet) csak az ismerőseinek látható, ezért ha akarok valamit mindenféleképpen be kell jelölnöm. Bejelöltem, de nem jelölt vissza.. Nem utasította el a felkérést, szerintem csak átugrott rajta (99%, hogy már fent volt a jelölésem óta és látta).

Mivel tényleg nem vagyunk ismerősök, ezért nem a visszajelölés hiányának okát keresem, hanem a megoldását.

Nagyon gáz/nyomulós, ha így írok rá, hogy nem vagyunk ismerősök?


(Az osztálytársamat nem kérhetem meg, hogy segítsen, mert elég érdekes a kapcsolatunk. Nem vagyunk rosszban, de rossz szokás, hogy, ha valaki konkrétan velem nem akar kapcsolatot teremteni/barátkozni, akkor én ezt egyfajta sértésnek veszem és onnantól kezdve én mégannyira sem figyelek rá, mint ő rám. Ennek az az eredménye, hogy a köszönésen kívül szinte soha nem beszéltünk még, de ha mégis úgy alakul valamiért a helyzet, az iszonyatosan kínos mindkettőnknek és nem igazán tudom, hogy miért.)


Szerintetek mit tegyek (mármint nem az osztálytársammal kapcsolatban)?

16/f


2016. máj. 8. 10:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Keresd meg élőben, ennyit tudsz tenni. Mellesleg èn se igazolok vissza mindenkit csak akit ismerek ténylegesen.
2016. máj. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

#1

Megkeresném, de azt sem tudom, hogy melyik iskolába jár, vagy, hogy melyik városban lakik.

2016. máj. 8. 10:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor pedig vagy az osztálytárs marad vagy pedig, ráírsz. Én fiúként azt mondom előbb rákellett volna írni de ez csak az én véleményem.
2016. máj. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!