Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyek azok a tulajdonságok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyek azok a tulajdonságok, amik nagyon meghatározzák a párválasztásotokat 18-20 év körüli lányok?

Figyelt kérdés

2017. aug. 3. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:
A megjelenés, határozottság, kedvesség, legyen jófej, tudjon alkalmazkodni és legyen kommunikatív. 18/L
2017. aug. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%
Nem vagyok kedves nem szoktam dumálni nem érdekel szinte semmi de határozott vagyok és bárkivel elhitetek akármit ennyi kell...
2017. aug. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon fontos, hogy határozott legyen és legyen életcélja, jövőképe az illetőnek, legyen intelligens. Na meg hogy azért lehessen vele "lazulni", szórakozni is. 19l
2017. aug. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Számomra nagyon fontos az őszinteség,megbízhatóság,jó humorérzék ,ugyanakkor hogy komoly is legyen és intelligens.

Ami kizáró ok ha agresszív ,buta ,fapofa ,ha megbízhatatlan ,hazudozik.meg hogy ne legyen egy tróger.

Nálam ezek az alapok.

2017. aug. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon fontos a humor, az intelligencia, a kreativitás, hogy hasonlóan álljunk hozzá a dolgokhoz, hogy legyen közös pont az érdeklődésünkben és hogy tudjon komoly lenni, ha kell, mert már volt olyan barátom, akivel nem mertem bizonyos helyeken mutatkozni, mert féltem, hogy leéget.
2017. aug. 4. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!