Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Egyes emberek, hogyan hihetnek...

Egyes emberek, hogyan hihetnek abban, hogy a csillagjegyek és nevek meghatározzák az ember személyiségét?

Figyelt kérdés
Mindig is butaságnak tartottam ezt, de most kíváncsiságból utánna néztem a sajátjaim leírásának és csak megerősítette bennem ezt, 1db tulajdonság passzolt rám a felsoroltak közül, van ismerősöm akinek ugyan az a neve vagy csillagjegye mint nekem, de ők is mind mások. Embereket nem lehet ezek alapján beskatulyazni.
2016. szept. 7. 17:41
 1/7 anonim válasza:
Szerintem is, de amit leírnak a csillagjegyemről és a nevemről az tökre jellemez. Fura, mi?
2016. szept. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Szerintem is, de amit leírnak a csillagjegyemről és a nevemről az tökre jellemez. Fura, mi?"

Nem fura, a legtöbb úgy készül hogy mindenki magára ismerjen. Ha megnéznél egy másikat az is rád illene.


Persze ehhez az kellene hogy ne tudd hogy nem a te csillagjegyedet olvasod, mivel ha tudod akkor az ember hajlamos a különbségekre és nem a hasonlóságokra összpontosítani, elvégre ha nem az ő csillagjegye akkor azzal a feltételezéssel kezdi olvasni hogy akkor nem is egyezhet.

2016. szept. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A "magadra ismerésnek" van hivatalos pszichológiai megnevezése:

[link]


Az meg hogy ne tudd hogy más csillagjegyet olvasol a sajátod helyett az úgy nevezett vakteszt, avagy az ítéletedet nem befolyásolja olyan plusz információ ami által elfogult döntést hoznál, úgy mint ha nem a te csillagjegyed akkor csak rossz lehet.

2016. szept. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha aszcendenssel nézed, tudod a házhatásokat stb.

Akkor tényleg van benne valami.

Mondjuk én csak a csillagjegyem, meg az aszcendenssem tudom , de kölétesen körbe ír.

Kisebb eltérések mindig lesznek, senki sem ugyan olyan.

2016. szept. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A kínai horoszkóp a legjobb, azt nézzétek meg, és leesik az állatok!
2016. szept. 11. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hát a napjegy önmagában nagyon kevés, csak arra alapozni nagy baromság valóban
2016. szept. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Szerintem is, de amit leírnak a csillagjegyemről és a nevemről az tökre jellemez. Fura, mi?"


Azért jellemez a horoszkópod mert általánosságokat írnak le amik általában minden emberre jellemzőek!


Volt egy tesztalany csoport! A csoport minden tagja megkapta a saját horoszkópját és természetesen mindenkit megfelelően jellemzett a horoszkópja! Majd lapot cseréltek (pl: az Ikrek csillagjegyű ember megkapta a Halak csillagjegyű horoszkópját) és láss csodát: mindenkire jellemző volt ugyanúgy az a horoszkóp!

2016. szept. 12. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!