Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Szerintetek korai...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek korai lenne egy barátnő? Ti mit gondoltok ha valakinek van már kapcsolata 15 évesen?

Figyelt kérdés

Még nem volt barátnőm és már elgondolkodtam rajta, h milyen jó is lenne. Még nem szólítottam le senkit de szerintetek milyen esélyem vannak?

180cm magas vagyok szökés barnás haj nem az a mai pávás, és normális testalak

A többiek azt mondták h mókás vicces vagyok és kedves, na azért nem csak kedves is tudok lenni :D néha visszahúzódó vagyok de úgy gondolom h egyre jobban kezdek megnyílni minden téren. Amúgy a suliban jó tanulókhoz tartozom.

Nem tudom mennyire fura de néha romantikus filmeket is nézek 😁😂


15 F



2017. aug. 4. 15:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez így rendben van. Ha nem lenne kiszemeltem, akkor szívesen ismerkednek, de így...

Sok sikert! ;)

15/L

2017. aug. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hova valósi vagy? Akár privátban is válaszolhatsz.:)
2017. aug. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Még nem korai, nekem az első barátom 14 évesen volt, igaz egy hónap kellett a tizenöthöz :P. Szerintem már egyáltalán nem korai, csak azt nézem néha furcsa szemekkel, hogy "örökké", meg "majd ő lesz a feleségem/férjem", "XY lesz a gyerekünk neve", szóval érted.

Jó esélyeid vannak, szerintem :p.

16/L

2017. aug. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
17évesen korai, 18évesen meg késő..
2017. aug. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem korai, bár az is igaz, hogy sokan még egyáltalán nem elég érettek egy kapcsolathoz ennyi idősen.
2017. aug. 5. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 CFB ***** válasza:
Te vagy az én emberem!
2017. aug. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 CFB ***** válasza:

xd

Nem korai. Van 12 éves fiú ismerősöm, neki van barátnője.

Na, az mát lehet, hogy kicsit korai. De ez kicsit emberfüggő.

Aki elég érett egy kapcsolathoz, annak nem korai egy barátnő

Szerintem nekem sem

2017. aug. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem korai, en 14vagyok es a baratom meg 18 :D
2017. aug. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!