Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szülők! Szerintetek korai...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülők! Szerintetek korai lenne ha ittaludna a barátom? 14L

Figyelt kérdés
Van egy barátom. Tavaly szeptember óta vagyunk osztálytársak. Nekem mindig is szimpatikus volt, neki tetszettem. Utána egyszer felelsz vagy merszben volt egy szájrapuszi. Életem egyik legjobb pillanata. Kb tavasz óta beszélünk intenzívebben, már két hónapja együtt vagyunk, de azóta több mint 80.000 facebook üzenet, és több tíz óra hívás van mögöttünk, persze úgy hogy suliban is sokat beszélgetünk, együtt megyünk haza, stb. Alapból nagyon intelligens, ahoz kepest hogy velem egy idős, nagyon éretten tud gondolkodni, meg amúgy is egy okos ember. Ő tud rólam a legtöbbet(ez kölcsönös), nincs titkunk egymás előtt, tényleg MINDENT tud. Szerelmes vagyok, neki én vagyok a mindene (és ezt nem csak úgy mondja,mert nem egy csajozós fajta). Nagyon szeretem amikor itt van, és tudunk egy kis időt együtt tölteni, csak mindig olyan gyorsan repül az idő, ezért szeretnénk ha itt aludna. Nem lenne muszáj, akár külön szobában is jó lenne, persze én úgy szeretném ha velem alundi. Nyilván NNem akarunk, semmi "rosszat" csinálni, egy két csók, és aztán alvás. Csak esténként annyira hiányzik, és szeretném ha itt lenne velem, mert mondjuk egyszer már aludtunk együtt (nem direkt, bealudtunk) és életem egyik legjobb éjszakája volt, na meg utána a karjai közt felébredni. Nagyon szeretem. Nektek mi a véleményetek erről, korai lenne még? Kort is légyszi:)

2016. szept. 28. 18:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
14 éves vagy ember.. Ha nem voltál még eddig terhes mi baj lehetne?
2016. szept. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
28%
a vegen meg megrak
2016. szept. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
Én nem örülnék neki, ha hétközben valaki még pluszban nálunk aludna. Hétvégén esetleg, de akkor sem rendszeresen.
2016. szept. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
97%

Én 17 voltam, amikor először nálam aludt egy pasi. Azt is nagyon szépen kellett kérnem szüleimtől, hogy megengedjék és volt egy beszélgetés is a védekezésről, amit végig kellett ülnünk. Kínos volt akkor nagyon, de szerintem ez a normális menete a dolgoknak. így tiszta az egész. :)

....és azt te csak hiszed, hogy egy-két puszi,csók és alvás :D

2016. szept. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%

Itt nem is arról van szó, hogy csak csókolóztok vagy sem.

14 évesek vagytok. GYEREKEK. Ilyen fiatalon abszolút, egyáltalán, a legkevésbé sem illendő ott aludni a másiknál. Külön szobában sem. A szüleidnek is roppant kellemetlen lenne vasárnap reggel egy idegen kamaszgyereket kerülgetni meg kínálgatni neszkvik gabonapehellyel.

Én elhiszem, hogy baromi szerelmesek vagytok, de 14 évesen, pláne 2 hónap után, ami SEMMI, még ne vigyétek ennyire túlzásba. Minden varázs elvész pár hónap alatt, ha elsietitek a dolgokat. Ebben a korban, az első tini szerelmekben pont az a csodálatos, hogy még ennyire odavagytok egymásért, ennyire hiányzik a másik, és pont ettől izgalmas, hogy még nem szabad mindent.

Ha 14 évesen már együtt alszol a fiúddal, akkor 18 éves korodra olyan szinten kiégsz, hogy semmiben és senkiben nem leled többé örömödet.

Türelem. Nem kell elsietni a dolgokat, akkor sem, ha esetleg másoktól ezt látod.

2016. szept. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
29%
Jól van baszameg valjuk be, amelyik nemet ír az 20 évesen se fogja engedni a lányát..
2016. szept. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%
Ha az apád lennék, én engedném, de elvárnám, hogy bemutasd előtte nekem rendesen. És a biztonság kedvéért adnék neked egy csomag óvszert. De az számít, hogy a szüleid engedik-e. A legjobb, amit tehetsz, hogy ugyanezt elmondod a szüleidnek is. Nyilván az eszükbe fog jutni, hogy esetleg lefeküdtök egymással, úgyhogy nem szerencsés azt mondani, hogy "nem akartok semmi ""rosszat csinálni", mert idővel úgyis akartok majd. Ehelyett inkább azt kellene kiemelni, hogy kölcsönösen szeretitek egymást és megbíztok egymásban.
2016. szept. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
64%

Egyébként azok, akik rátámadtak erre a kislányra, jobb ha tudják, hogy nincs értelme tiltani a szexet vagy az együttalvást a kamaszoknak, mert ha otthon nem lehet, akkor megoldják máshol. Akkor pedig még mindig jobb, ha biztonságos helyen vannak.


Tiltással csak azt lehet elérni, hogy a gyereked hazudni fog neked és nem fog megbízni benned.

2016. szept. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
87%
Mindannak ellenére ,hogy tudnám ,hogy a szex délután is megoldható ,nem engedném. Egyrészt ,mert 14 évesek vagytok , másrészt ,mert 2 hónapja vagytok együtt. Szerintem ez sok szempontból rettentő korai. És még ha nem is akartok "rosszat csinálni" lehet ,hogy csinálnátok. Megjegyzem a szex nem rossz , de ha ott vagytok abban a helyzetben nehéz leállni egy-két csóknál. Nem azt mondom ,hogy az ottalvás egyből szexet jelent , de könyörgöm 14 éves vagy! Nemár. Ráérsz az ilyesmivel 16,5-17 éves korodban előállni.
2016. szept. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
75%
Biztos, hogy nem engedném, nem taglalom előttem már kb leírtak mindent :)
2016. szept. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!