Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Titeket érdekelne egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket érdekelne egy fiú aki divattervező szeretne lenni?

Figyelt kérdés

Talán úgy pontosabb,hogy érdekesnek találnátok ennek hallatára a személyt?

18/F



2017. aug. 5. 02:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem érdekelne egy ilyen fiú, mivel általában a divattervezők kreatívak. Én semmit sem tartok vonzóbbnak egy emberben annál, ha kellően van fantáziája, illetve értelmes. Sokan ellenzik az ilyet, de én kifejezetten szeretem, ha egy fiú ilyenre szánja el magát! :)
2017. aug. 5. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2017. aug. 5. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ugyan olyan személynek tartanálak mint a többi embert vagyis nem az határoz meg hogy mi akarsz lenni hanem az hogy milyen a jelemed. A kisugárzásod. Meg ilyenek.
2017. aug. 5. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Minden a kisugárzáson és a jellemen múlik.

Ha ez számít, ne feledd... ott a Nike, meg az Adidas, vagy pikánsabbnak mondjuk a Hugo Boss ezeknek a tervező asztalán nem mindenki nő vagy lányos kinézetü homi:P szerintem náluk nincs is ilyen jelenség max ha 1-2

A converse csukák design tervezéseinél pedig teljesen egálba volt mindkét nem. Egyszó mint száz, éppeszű lány ezért nem fog elitélni:).

2017. aug. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem se múlik ezen semmi, de még szerencse.
2017. aug. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem befolyásol semmit igazán nem az határozza meg az embert hogy mit szeret csinálni :) de egyebkent igen :)17L
2017. aug. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%

Az a létező legvonzóbb dolog egy fiún ha van valami amit szenvedélyesen csinál és vannak ambicióji, lényegtelen hogy mi az :)

16/L

2017. aug. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 BexiSzJGBábel válasza:
Egy lányt mondj akit nem. Csak gondold végig női szemmel.
2017. aug. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!Igazából csak a férfi divat érdekel,saját márkát szeretnék indítani még pontosabban.A kérdést azért írtam ki,mert egyébként nincs gondom a lányokkal,az ismerkedéssel,de még nem találkoztam olyan lánnyal akinek ez keltette volna fel az érdeklődését.
2017. aug. 7. 23:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!