Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek mi a véleményete...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek mi a véleményetek az ilyen öltözködésről?

Figyelt kérdés

Jobb oldali emberkét kell nézni

(Bocsi a kép minőségért de máshol nem találtam ilyen öltözködésről képet)

[link]



2017. aug. 5. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Tucatnak tűnik.
2017. aug. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
28%
Szija eny lany vagjok esakormost elmonndom mikel hogj hejeslegy! Terdeddig ero zoknni az alabveto ezs hogj ugjanojan szinnu leggyen minden egjes luhadarab!!!444!!négy! Gagya melkasodig leggyen huzva mer mashogj roszul nezz ki!!!44!
2017. aug. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazából,nem akarom magamra pakolni egyik ruhát sem,csak kérdem :D
2017. aug. 5. 22:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, tényleg kicsit tucat de ha valaki kialakít magának egy olyan stílust ami önmagához passzol akkor szerintem jó :)
2017. aug. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Alapból a tömeg/tucatal nincs gond,(valamelyik nem néz ki rosszul pár fiún,) ha valakinek normális személyisége van. Nekem aztán abszolút mindegy hogy hogyan öltözködik ha nem egy kö.csög :D
2017. aug. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!