Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk nektek bejönnek a szemüve...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek bejönnek a szemüveges lányok?

Figyelt kérdés
2017. aug. 5. 23:00
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
50%
Absztinens vagyok úgyhogy szopacs 🙂
2017. aug. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
9 éves korom óta van szükségem szemüvegre. Akkor még gyenge kellett, 2 év alatt annyit romlott, hogy folyamatosan hordanom kell azóta, hogy lássak is valamit. -2,75 és -2,5 volt... 5 éve... Most -2 és -2,25. Szóval javult. 2014 óta folyamatosan javul. És hordom a szemüvegem. Szóval nemtudom, hogy amit olvastál mennyire igaz, nálam valamiért fordítva működik. Most leszek 18, megint lesz kontrolám (fél évente járok).
2017. aug. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
50%
Utolsó: hagyd :D valószínűleg neki 3 szeme lehet ha nem használ a szemüveg mert elromlik a látása miatta :D vagy apuci elment a boltba és vett egyet elő írás,szemvizsgálat nélkül.. és azt hordja..Kérdező ha nem jó úgy sem a szemeD akkor menj a dokihoz ne itt engem ocsmárolj le hogy mit ittam.. Mond meg az orvosodnak.. álj vitába vele.. magyarázd meg hogy mi a bajod.. mond hogy nem jó a szemüveg mert elromlik a látás úgyis mert nem segít..
2017. aug. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

Igaz, menj orvoshoz és mondd meg neki, hogy ne merjen szemüveget írni, mert elrontja a látásod.


Amúgy sztem azért vagy ilyen, mert jó erős szemüveg kell, nem hordod, nekimentél egy oszlopnak és hülyeségeket hiszel el. Tudod a net és média 90%-a hülyeség. Keress rá, hogy köhögés... Első találatok: tüdőrák mindjár meghalsz!!!

2017. aug. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
HCX ment a zöld kéz 🤓✌
2017. aug. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim válasza:
Én nagyon szeretnék valami szemüveges, copfos lánnyal ismerkedni.
2017. aug. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
50%
@11 pont, hogy a szemüvegtől romlik a szemed...
2017. aug. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
Ja persze a koton gumi (óvszer) meg arra van hogy csinálj gyereket....
2017. aug. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:

Nem kell erős szemüveg, ezért nem is hordom.

JY5 olvasgasd egy kicsit a biológiakönyvedet, ha ennyire okoskodsz.

27 köszi

2017. aug. 8. 19:48
 30/34 anonim ***** válasza:

Akkor én nagyon el vagyok romolva, ha nekem meg épp tőle romlik több szemorvos szerint...)


Ne egyél gyünölcsöt, mert cukorbeteg leszel. Ne használj mikrót, mert rákkeltő sugarai vannak. Ne egyél vörös húst, mert rákkeltő anyagokat tartalmaz. Ne egyél zöldségeket sem, mert Csernobil óta fertőzött a föld. Ne használj TV-t, gépet, telót, mert a kijelző rontja a szemet. Ne legyél WIFI, Bluetooth közelben, ugyanis az elektromágneses sugárzás rákkeltő. Ne napozz, mert az UV-A és UV-B sugarak rákot okoznak. Ne kösd le magad az autóban, mert balesetkor az öv elvágja a nyakad és meghalsz.


Netes hülyeségek amiből semmi sem igaz. De figyelj, te fogsz rosszul látni pár év múlva, nem én ;)

2017. aug. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!