Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk nektek bejönnek a szemüve...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek bejönnek a szemüveges lányok?

Figyelt kérdés
2017. aug. 5. 23:00
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
43%
tőle NEM romlik... kimaradt a nem :D
2017. aug. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
hogy én okoskodom ?? :/ jaj ez rosszul eset.. Kérdező aki okoskodik az csak Te vagy nem pedig mi. Te meg a könyvek..tedd el magad...Én legalább tudom mire van a szemüveg annak ellenére hogy nemis hordok (nincs előírva) De te biztos jobban tudod hisz te vagy szemüveges.. Nemtudom mi a fa..omnak vettétek ha azt gondolod hogy nincs értelme.. Nyilván nemis voltál szemvizsgálaton se szemorvosnál azért nem segít rajtad mert nemis kell hogy hord.. Csak direkt vetted hátha jobban fogsz tetszeni a fiúknak (ez a kérdés)..Ja és még annyi hogy ha rossz a látásod akkor a napszemüveget vegyél az majd segít rajtad ha a rendes nem.. :D :D Én bírom a szemüveges embereket (őszintén) legyen az fiatal vagy öreg lány vagy fiú, De téged nemis ismerlek De már megútáltalak De csak azért mert annyira makacs és önfejű vagy meg túl okos az internet az életed... ott amit írnak akkor azt te el is hiszed szóról szóra.. Ez a baj veled........ a Bajodat meg az internet gyógyítya nem a doktor..Ami nagy hiba ha mindent elhiszel...De ez a te életed.. tégy amit akarsz.. A biológia könyvet meg tartsd meg magadnak.. Jaaa bocs.. az neked nem kell. Ott az internet...
2017. aug. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
100%
Van, akit öltöztet a szemüveg és rohadt jól áll neki. :) Párom is pontosan ilyen, hogy neki nagoyn jól áll. Szoktam is neki mondani, hogy olyan mint egy doktor néni vagy mint egy titkár néni :D
2017. aug. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim válasza:
Nekem nagyon bejönnek a szemüveges csajok. Egy szemüveg szerintem csak jol tud állni egy lánynak 19F
2017. dec. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!