Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy megtudjam a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Papics kérdése:

Lehetséges, hogy megtudjam a lány nevét akivel a metrón találkoztam?

Figyelt kérdés
Pár napja álltam a metrón és amikor a Kálvin térnél megállt, egy lány csak annyit mondott nekem, hogy szia tetszik a hajad. Én már alapból fáradt voltam tehát nem nagyon voltam képes egy értelmes mondatot alkotni, ezért az első reakciók csak annyi volt, hogy mi a f megdícsérte egy random csaj a hajam a metrón, biztos nem gondolta komolyan. Egy fél másodpercet vártam, azt hittem hozzátesz még annyit, hogy jó kócos vagy mittomén' :D de nem tett semmit hozzá... És itt jön a legrosszabb, amit még mindig bánok, hogy így válaszoltam, mert csak annyit mondtam, hogy örülök neki. És még rá se néztem... biztos gázul érezhette magát, amiért ilyen lekezelően reagáltam le az egészet. Legalább mosolyogva annyit mondtam volna, hogy köszönöm szépen, és még én is mondhattam volna, hogy nekem is tetszik a szemed vagy valami 😞 de egy gci vagyok 😭 bánom már nagyon, hogy nem kérdeztem meg a nevét 😭😭😭 mind ezek mellett nem Pesten lakom, tehát nem fogok tudni minden nap a metróra szállni és várni hogy szerencsém legyen😭 szerintem már lehetetlen visszahozni a dolgot, de azért gondoltam megpróbálok felétek fordulni... Extrém tanácsok nem kellenek, nem fogom tele plakátolni Pestet egy olyan szöveggel, hogy keresem a lányt aki a metrón megdícsérte a frizurám😀

2017. aug. 5. 23:10
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Ezek után senkit nem szólítanék le 😂
2017. aug. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha nem akarsz extrém keresésbe kezdeni nem hiszem hogy van más opciód :/

Ha a sors is úgy rendeli talán majd találkoztok még

2017. aug. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Add fel és felejsd el minnél elöbb az ilyesfajta fàjdalom csak kb egy napig tart ha ugy adodik újra talàlkoztok és akkor nem habozol
2017. aug. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
Tipikus vesztes cselekedet volt ez tőled :D Maradj ilyen.
2017. aug. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
menj minden nap azzal a metróval, talán rajta lesz mert biztos nem ez volt az egyetlen útja azon a vonalon
2017. aug. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nálam is ugyan ez volt, csak velem kocogás közben, amikor épp egy esti kocogáson voltam, le szállott a buszról egy nagyon gyönyörű lány aki beszélgetni akart velem, én pedig rá sem hederitettem utánna nagyon meg bántam de már késő volt. Utánna minden eggyes este ott kocogtam ahol elsőre le szállott a buszról, igaz kettő hétig minden este szinte ott vártam, de aztán sikerült.


Neked is ajánlom hogy érdeklődj utánna azon a metrón ahol utazott és mond azt hogy a hugod és azért lenne fontos hogy valamiféle információt adjanak neked, hiszen a szüleid és te is nagyon aggódsz miatta. Tehát ez csak az én tanácsom. Te is ki tudsz találni valamit.

2019. okt. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem abban a megálloban csináltass egy óriás plakátot ezzel a mondattal plusz egy Gmail címmel. Szerintem tuti nyerő, egy hónap max pár százezer Ft.
2022. dec. 20. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!