Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Találkoztam egy ismeretlen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoztam egy ismeretlen lánnyal, nagyon megtetszett. Többi lent. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval minden úgy történt, hogy egy nap volt a sulimba egy kosárlabda mérkőzés, és több iskolai csapat is rész vett. Itt láttam meg azt a lányt. Ő nem az Én iskolámba jár, hanem egy másikba. Sajnos nem láttam hogy játszanak, mert órára kellett mennem. Másnap megtaláltam facebook-on, bejelöltem, ráírtam, hogy szimpatikusnak találom, de nem jelölt vissza, nem is írt. Azt gondoltam, hogy nagyon hirtelen rátörtem, ezért rá kb. 2 napra megint ráírtam, hogy sajnálom az egészet, csak ismerkedni szeretnék. Azóta se híre se hamva. Szerintetek visszaír? Ha nem, akkor mi tévő legyek? Ezen az egy dolgon jár az eszem egész nap..

2017. jún. 25. 11:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem válaszol nincs mit tenni, mint békén hagyni :) Láthatóan nem érdekled (vagy csak nem látta az üzeneted, bár kétlem), ha tovább bombázod őt, akkor csak még jobban elijeszted :)
2017. jún. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, én is ezt gondolom. De nagyon belé vagyok bolondulva. Ha nincs is mit ilyenkor tenni, max. reménykedek abban, hogy jövőre is lesz ilyen kosármérkőzés.
2017. jún. 25. 12:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Hagyd békén, nem tudsz mást tenni!
2017. jún. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos. :( Remélem még látom valaha.
2017. jún. 25. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!