Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Még mindig bánt amit az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még mindig bánt amit az "exem" csinált. Ez hatással lehet a mostani kapcsolatomra? 15L

Figyelt kérdés
13 évesen jöttem vele össze(ő is ennyi volt), elvileg 11 hónapot voltunk együtt, de gyakorlatilag egyet sem. Nem voltam belé szerelmes(valószínűleg ő sem), vagyis akkor azt hittem, tetszett meg minden, de nem. Ami a legjobban bántott, az az, hogy semmi érdeklődést nem mutatott, az ilyen intimebb, vagy cikibb dolgokat nem lehetett vele egyálalán megbeszélni, a kezemet sem fogta meg, pedig sok lehetősége lett volna rá, és nagyon ritkán adott egy puszit. Én éreztem, hogy neki sem jó ez, csak nem mer szakítani, úgy hogy én fél év után azt mondtam neki, hogy ha ennyi, akkor nekem erre nincs szükségem(ez volt novemberben). Ő ezt elfogadta, de az anyukáink beszéltek, és végülis az lett, hogy ő elvileg szeret, csak nem tudja kimutatni. Megpróbáltuk megint, de ugyan ez volt, sőt még talán ennyi se. Majd áprilisan (2015) megírta facebookon, hogy ő amúgy november óta nem érez semmit, stb.. Hiába nem voltam szerelmes ez nekem nagyon rosszul esett, és még mindig rossz. Ez hatással lehet a mostani kapcsolatunkra? (Már több mint egy éve együtt vagyunk, nagyon szeretjük egymást, szerelmesek vagyunk, és mindent megbeszélünk <3 )

2017. aug. 6. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha most jó, akk miért lenne rossz?
2017. aug. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem
2017. aug. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem hinném. Nem mindenki egyforma.
2017. aug. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát mostmár rábsztál.Lehet előbb gondolkodni kellett volna mielőtt összejössz vele.
2017. aug. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!