Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan dolgozhatnám fel a...

Hogyan dolgozhatnám fel a régi traumáim úgy hogy ne legyen hatással a kapcsolatomra?

Figyelt kérdés
a problémám az hogy anyám nagyon sokat és rendszeresen vert, apám is bántott.. egyszerűen úgy érzem nincs helyem ebben a világban, minden nap sírok , nehezen tudok aludni kihatnak ezek a dolgok,emlékek a párkapcsolatomra is , mindennap szedek nyugtatót hogy eltudjam viselni magam, többször próbáltam öngyilkos lenni, van még esélyem meggyógyulni ?

2012. dec. 15. 15:06
 1/9 A kérdező kommentje:
lány vagyok..
2012. dec. 15. 15:07
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen fordulj szakemberhez. Pszichológushoz, ha szükséges pszichiáterhez. Van az a pont, ahol az ember nem tudja egyedül, magában lerendezni a dolgokat, hanem igen is segítségre szorul..úgy gondolom Te eljutottál erre a pontra, és ha feltetted ide ezt a kérdést, akkor te is tisztában vagy vele. Kérj segítséget.
2012. dec. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
már próbáltam orvoshoz járni vele, nem lett jobb...
2012. dec. 15. 15:10
 4/9 anonim ***** válasza:
Sürgősen keress fel egy pszichológust! Az öngyilkosság nem megoldás.
2012. dec. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha minden nap szedsz nyugtatót, akkor már gyógyszerfüggő is vagy. Mindenképp doki, ő segít leállni róla és a problémáidat is átbeszélheted vele. Ide a jó tanács kevés.
2012. dec. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Honnan szerzed a nyugtatót? Tönkreteszed vele magad teljesen.
2012. dec. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
de ha nem szedem kikészülök , muszáj szedni.
2012. dec. 15. 15:19
 8/9 anonim ***** válasza:

Mindenképp szakember kell Neked!!

Ne hidd, hogy ekkora ebet pár hét vagy hónap alatt be tud gyógyítani, ehhez évek fognak kelleni, de meggyógyulhatsz, ha hajlandó vagy érte kűzdeni!!

Nagyon sok jót kívánok Neked!!!

2012. dec. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Figyelj. Egy nagyon nagy hatású pozitív élményt kell keresned, ami új reményt és bizalmat adhat és kilendíthet ebből a helyzetből. Ezért fontos, hogy megpróbálj nyitni egy kicsit a világra, keresni egy érdeklődési kört és hozzád hasonló emberekkel találkozni és hagyni, hogy kellemes érzések és élmények történjenek veled! :)
2012. dec. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!