Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Több mint barátság kevesebb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több mint barátság kevesebb mint szerelem. Mit lehet vele kezdeni?

Figyelt kérdés
Kb 1 éve megismertem egy fiút és hamar barátok is lettünk. Elkezdtünk törődni egymással és minden nap beszélgettünk, mint 2 jó barát. Sokszor találkoztunk, de kezdetben mindig csak nagyobb társaságban. A fordulópont az első kettesben való találkozásunkkor következett be, onnantól fogva furán kezdtünk el viselkedni. Hosszan ölelgetjük egymást és úgy beszélünk, úgy viselkedünk egymással ha kettesben vagyunk, mintha egy pár lennénk.Ezek ártatlan, de érzelmileg megterhelő dolgok számomra. Én már nem tudom mit érzek, ő viszont azt mondta más tetszik neki, engem nem szeret, de a barátság maradhat. Azért nem szeret mert nem vagyok 0-24 jókedvű, és neki az tetszik ha valaki ilyen. Pedig még korábban megkérdeztem milyen lány tetszene neki, és teljesen engem írt körül, most viszont már azt mondta teljesen mások vagyunk és nem illenénk össze. Így viszont nem értem a viselkedését velem.Hogyha nem szereti a belsőm és teljesen mások vagyunk miért vagyunk ilyen jó barátok? Ha pedig nem vonzódik hozzám, hogy viselkedhet így? Nem olyan ember, aki játszana másokkal és azok érzéseivel, vagy kihasználná őket. Főleg nem egy jó barátjáét. Nem tudom mihez kezdjek.

2017. aug. 6. 17:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Én ezt a testvéri szeretethez tudnám hasonlítani. Ez több, mint barátság de kevesebb mint szerelem. Nekem két ilyen csaj is van de nem néznénk egymásra úgy sosem. Viszont ugyanezek mennek. Az ölelések, a puszik de ezek amolyan védelmező funkciók vagy hogy is mondjam... Nehéz körülírni de szerintem érted miről beszélek :)
2017. aug. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudod, mihez kezdjél, első lépésben döntsd el, milyen irányban akarod, hogy változzanak a dolgok. Ha szerelmet akarsz, akkor változnod kell, ha barátságot, akkor nem.
2017. aug. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ugyan igy voltam, sajnos mi osszevesztunk a sraccal es azota ha talslkozunk beszelunk gyors oleles es ennyi, elotte kezen fogva setaltunk hosszan oleltuk egymast nezesbol tudtuk hogy a masikkal mincsen rendben valami... sajnos vege de nslunk ez lehetett volna kapcsolat is.
2017. aug. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Szerintem a 2-es válaszolónak nincs igaza, ha nem szeret így akkor ne változz meg miatta légy olyan amilyem alapból vagy, valaki így fog szeretni. Fogadd el, hogy ő nem akar tőled többet nem tudsz mit csinalni sajnos tudom rossz de hidd el jobb mintha rágorcsolsz es meg akarsz változni miatta. Akkor nem fogod jól érezni magad a bőrödben. Fel a fejjel 😁
2017. aug. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, 4-es, de nincs igazad. Egy jól hangzó maszlag, amit írtál. Noha mindenki szereti magáról azt hinni, hogy ő egy kiforrott jellem, úgy jó, ahogy van, egy kőszikla szilárdságával áll az élet viharaiban, valójában egyfolytában változunk. Mindenki! Naponta érnek ingerek behatások, melyek formálják a gondolkodásunkat, jellemünket. Változunk, fejlődünk. Nem állunk meg a valamikor kétéves szintünkön.

A párkeresés különösen nagy predesztináció erre a változásra. Amikor pofára esünk, nem a sarokba kell vonulni sértődötten, hanem megvizsgálni, mit csináltunk rosszul, miben voltunk kevesek a kiszemelt partnernek. Ezen változtatunk, és újra próbálkozunk valaki másnál. Megint pofára esünk, megint elgondolkodunk. Még egy kudarc, még egy változás. Így leszünk egyre jobb emberek, és így leszünk egyre jobb partnerek. Így tudjuk majd megtartani a nagy Ő-t, amikor az utunkba kerül.

(Vagyis ti, mert nekem már régóta megvan. 58F)

2017. aug. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
4-es vagyok igen igaz persze amit írtál. De félre értetted az én válszom. Én úgy gondoltam, hogy ne akarjon megfelelni senkinek. Persze valtozunk de ne akarjon direkt megváltozni valaki más miatt.
2017. aug. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Semmit hagyd ott a csávót csak az idődet pazarolod!
2017. aug. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!