Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fura álmom volt és most...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fura álmom volt és most nagyon le vagyok törve. (? )

Figyelt kérdés

Először is van egy legjobb barátnőm akit nagyon tisztelek és szeretek, de félek, mert szeptembertől új suliba megy és nem fogunk annyit találkozni mint eddig. A másik személy az expasim, aki az első és egyetlen barátom volt és nagyon sokat beszélek vele telefonon (távkapcsolat volt), és hamarosan eljön hozzam csak úgy filmet nézni. Vannak célzásai, hogy mást is szeretne tőlem, bevallom én is lehet, hogy szeretem... bár úgy gondolom egy másik lánnyal chatelget, de ez csak amolyan megérzés..

Na maga az álom: eljött hozzám a fiú, nagyon távolságtartó volt, mellém se akart ülni, bunkó volt. Aztán én megkértem hogy üljön mellém, így oda ült... néztük a filmet, majd megcsókolt és csókolóztunk... aztán hirtelen abbahagyta és megjelent a legjobb barátnőm, a fiú eltűnt és ő is megcsókolt és vele sokáig csókolóztunk, de végig fura kellemetlen érzésem volt. Az álmomban a fiúval és a lánnyal se beszéltünk soha többe... mondhatni megutáltak.

Igen elég kaotikus és bizarr álom volt és elnézést ha semmi értelme, de este is rossz kedvem volt mert a fiú bunkó volt chaten és nem is hívott fel, pedig előtte olyan jó napom volt a legjobb barátnőmmel... teljesen romba döntötte a napomat... kicsit ideges is vagyok hogy mi lesz ha a srác eljön, ezért órákig el se tudtam aludni...

Elnézést ha hülyeség az egész, csak nagyon zaklatott és letört vagyok, ki kellett írnom magamból...

Előre is köszönöm a segítséget!

16/L



2017. júl. 12. 13:44
 1/6 anonim válasza:
Szia! Szerintem ne foglalkozz vele! Nem lesz semmi gond! Mindenkinek lehetnek hülye álmai! És egy kérdés! Sokszor szoktál ilyeneket álmodni? És ha igen ezek meg is valósulnak?
2017. júl. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát nem gyakran, sőt nagyon ritkán álmodok ilyeneket. Azért is viselt meg ennyire mert nagyon összefügg a félelmeimmel.
2017. júl. 12. 14:05
 3/6 anonim válasza:
Szia, első vagyok! Hát nem tudom, hogy mit csinálj! Szerintem beszélj erről valakinek! A barátnődnek pl. elmondhatnád!
2017. júl. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2017. júl. 12. 14:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak az izgalomtol almodsz ilyeneket. Velem is ez szokott lenni ha valami olyan tortenik velem amiert izgulok. Peldaul mielott megkaptam volnaa cicamat, azelott az este azt almodtam hogy beszorult a kocsinak a kerekebe.. Ne vedd komolyan ezeket az almokat
2017. júl. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem is volt már olyan rossz álmom, hogy befolyásolta az egész napomat. De hülyeség.

Ne foglalkozz vele, ezek csak álmok.

2017. júl. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!