Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy legyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy legyen barátom?

Figyelt kérdés

Úgy értem már úgy gondolom hogy már kellene hogy legyen báratom. És nem igazán tudom mi jön be nekik mit csináljak hogy észrevegyenek? Most ebben az időben elég sokat változtam. Mit csináljak?:)

17/L


2017. aug. 6. 23:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak légy önmagad. Hidd el, hogy akkor fog észrevenni valaki, amikor éppen nem számítasz rá. Velem is tök spontán történt az egész és ne siess sehova :) Fiatal vagy, ráérsz. :)
2017. aug. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Meh... ha arra vársz hogy a dolgok maguktol mennyenek, akk nem fognak, szoval tegyél érte valamit. Az meg hogy "még ráérsz" az meg hülyeség, most ha barátot szeretnél, akk miért várnál?
2017. aug. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, hogy ha erőlteti a dolgot annak semmi értelme. De ez csak az én véleményem, nyilván van aki máshogy látja. :) első voltam
2017. aug. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne annak értelme ha erölteti a dolgot? Ha nem keres akkor találni se fog.
2017. aug. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én pl. nem kerestem senkit hanem teljesen spontán egy nap összeismerkedtem valakivel. Szóval van akinek így, van akinek úgy sikerül.
2017. aug. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hol ismerkedtél össze vele?
2017. aug. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Neten, 1éve és azóta is vele vagyok. De amúgy ha a kérdező olyan fajta, aki eljárkál szórakozni stb. Akkor szerintem idő kérdése, és biztosan talál valakit.
2017. aug. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2017. aug. 7. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!