Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elveszithetem a legjobb (fiu)...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elveszithetem a legjobb (fiu) barátom egy lány miatt? Létezik h valaki ennyire megváltozzon? Mit Tehetek h megint a régi legyen?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet hogy már rég az egyik évfolyamtársam a legjobb fiubarátom (am lány vagyok).És ő egy tipikus mindig hülyülős,vicces,őrült srác akinek soha le nem esik a mosoly az arcáról.na és két hoapja lett egy barátnője,és azóta le se szar konkrétan,elvesztette a régi önmagát,vissza akarom kapni azt aki régen volt :(

2015. okt. 19. 15:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Az ember átlagosan kettő barátját veszíti el, amikor szerelembe esik. Én is átéltem ezt és jelen pillanatban is benne vagyok, egyik lány nemű barátom szerelmes, előtte nagyon jó barátok vagyunk, most meg válaszolni sem méltóztat. Egyszer majd úgyis felébred és majd az én vállamon fogja kisírni magát, akkor megint jó leszek. Szép az élet! Mindenesetre részvétem, de hidd el, semmit nem tudsz tenni! Én próbáltam mindent és én soha nem hagyom ott a barátaim, de ez esetben muszáj volt magára hagynom. Fáj, de később úgyis visszajön. Bár, ez függ a kortól. Én 16 éves vagyok, ahogy a leány is, ebben a korban semmi értelme egy kapcsolatnak, mert úgyis vége lesz és csak fáj, ezért fogom majd én megnyugtatni és újra talpra állítani. Ha te 20-25 éves vagy, akkor meg majd azért fog visszajönni, mert elmúlik a nagy szerelem hatás és egyszercsak eszébe jutsz majd. Akkor kell majd megértőnek lenned, mert tényleg nem tehet róla, ez egy természetes folyamat. Nyilván, aki igazán akarja az egy ember miatt nem mond le más barátjáról, de úgy látszik, hogy ő ezen a téren gyenge, mint sokan mások is, tehát ne haragudj rá. Huuuuuuh, de sokat dumáltam, ne haragudj, de remélem érted már! :D
2015. okt. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Teljesen ugyanolyan a helyzet ,és én is próbáltam már mindent de semmi sem működött...amugy valszeg az lesz ahogy mondod(14 évesek mindketten ..ebben a korban még nincs olyan h tartós kapcsolat) h a csaj majd ott hagyja v ő szakit vele és akkor majd az én vállamon fog sirni de hát erre valók a barátok...csak addig elég szar lesz
2015. okt. 19. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!