Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szoktatok drogozni a párotokkal?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok drogozni a párotokkal?

Figyelt kérdés
2017. aug. 7. 20:32
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Legdurvább cucc mi volt, amit egyszere nyomtatok be??
2017. aug. 7. 20:35
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem, nem szoktunk.
2017. aug. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Mi brogozunk, ELESDÉZÜNK MEG KEDÉLYJAVÍTÓKRA ISZUNK.
2017. aug. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
56%
Te tuti szoktál, mert ilyen barom kérdést csak egy drogos idióta tud kérdezni. Mellesleg gratulálok, és sok sikert a jövőben a szefós kölykeitekhez.
2017. aug. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ez nyilván egy kamu uszító kérdés:D
2017. aug. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
Persze, múltkor annyira bedrogoztam hogy még azt is beképzeltem hogy párkapcsolatban élek
2017. aug. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Hogy lenne a kérdés kamu? Mármint az minden törvényszerűségnek ellentmond, mert nem azt mondtam hogy én szoktam drogozni a barátnőmmel, hanem szimplán rákérdeztem hogy ti szoktatok-e, ebben pedig nem lehet semmi hamisság vagy ilyen alapon az összes feltett kérdés kamu az egész világon, eléggé hülye lehetsz :) Ez 5ösnek szólt, még csak leírni se tudta rendesen, hogy mit akart nekem mondani, a kérdés nem lehet kamu mivel ez csak egy kérdés és nem állítás öregem, de ha bebizonyítod hogy a kérdésem habi (csak hogy ne használjam a sok kamu szót) akkor helyben lesz*plak téged..

Ezen az oldalon csak meggondolatlan hülyékbe lehet futni mindenhol vagy mi van itt, eléggé alsóbb rendűek vagytok páran, biztosan azért gyülekeztek itt.

2017. aug. 7. 22:33
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. aug. 8. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nincs barátnőm úgyhogy egyedül szoktam meg haverokkal
2017. aug. 8. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Én unalomból csinálom, amikor semmi dolgom és egyedül vagyok.
2017. aug. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!