Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátaitokkal/barátnőitekkel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátaitokkal/barátnőitekkel vagy a párotokkal töltenétek egy ilyen eseményt?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy pl. a születésnapotok estéjét vagy mondjuk egy szilvesztert a barátaitok/barátnőitek és a párotok is szeretné veletek tölteni.

Kit választanátok?



2017. máj. 13. 14:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
barátnőimmel 14/l
2017. máj. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet úgy, hogy mindenki jön? Egyébként a barátokkal és remélem a barátnőm is inkább a barátnőkkel tölti ezt a napot....

15/F

2017. máj. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ment a zöld kéz mindkettőtöknek, bár elszomorított amit írtatok, de természetesen jogotok van/lenne így dönteni. Viszont remélem, hogy az én barátnőm máshogy fog gondolkodni, nekem nem esne jól, ha a barátnőit választaná helyettem, míg ha egy barátom a párját választaná helyettem, azt simán megérteném.
2017. máj. 13. 15:57
 4/6 anonim ***** válasza:
Az miert nem opcio,hogy te is es a baratnok is vele vagytok? Szerintem az lenne a legjobb megoldas,es biztos igy dontenek.
2017. máj. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4: Mondom, mi van, ha a barátok fiús vagy a barátnők lányos estét szeretnének?
2017. máj. 13. 21:41
 6/6 anonim ***** válasza:
Termeszetesen a parom, de lehet ezt együtt is tölteni, baratokkal.
2023. nov. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!