Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Most hogy elmondtam neki hogy...

Most hogy elmondtam neki hogy bejön, legyek rámenős?

Figyelt kérdés

Van egy csaj aki nagyon bejön, és taktikazas miatt egy apró jelet sem mutatok bejövős csajoknak azzal kapcsolatban h bejön.

Beszélgettünk, kiderült h nem tetszett neki, sőt azt hitte nagyon nem jon be, és emiatt csak ismerős akar lenni. Én mondtam oke, szivesen baratkozom. Utana leirtam neki mindent őszintén, és azt mondta h mar bánja h max ismerősök leszunk.


Viszont igy h én mar mindent elmondtam nem tudom tovább leplezni, nagyon szeretnem mindenütt fogdosni, simogatni.



2013. júl. 15. 03:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan próbálkozz, ha már úgyis mindent tud.
2013. júl. 15. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Persze, hogy most már felesleges visszafogni magadat, de csak annyira legyél rámenős, hogy az nem legyen zavaró. Mindig figyeld a reakcióit. A túlzott nyomulás taszítja a csajokat.
2013. júl. 15. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!