Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, mit szólnátok hozzá, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mit szólnátok hozzá, ha egy lány barátotok megkérne titeket, hogy gyakoroljátok vele a szemezést?

Figyelt kérdés

azért kérné a lány, mert nem mer senkinek sem túl sokáig a szemébe nézni és ez hátha segít


ha a lány az elején közölné, hogy ne értsétek félre, tényleg nem szeretne semmit sem, akkor mennyire gondolnátok túl ezt az egész helyzetet?


ez mennyire lenne fura?

mit válaszolnátok rá?

és ezt hogy lenne a legjobb megkérdezni tőletek?


kort is légyszi :)



2016. júl. 10. 09:51
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Ööööö....először szexet olvastam. Utána teljesen elolvastam. Nálam a szex sem akadály ,ez miért lenne?
2016. júl. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Elég fura lenne. Azt mondanám oke, de tuti elröhögném magam.

Így ahogy leirtad, hogy megmondod az okát is.

17/L

2016. júl. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Tisztázzuk, nem vagyok férfi.

Viszont, ennek nem sok értelmét látom, ha tényleg csak a barátod. Mert az teljesen más, ha egy idegennel próbálod, mint amikor egy ismerőssel megbeszélitek :D

Persze először nehéz, de haladj kis lépésekben, ha tetszik valaki, próbáld meg. Nem kell túl sokáig, és bámulni sem, de ha mindig egy kicsit előrébb jutsz, simán bátrabb leszel :)

2016. júl. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Ez egy jó nagy baromság..
2016. júl. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha barátok vagytok, akkor nem lesz neki fura és nem fog semmi olyat gondolni, hogy tőle akarsz valamit. Elvileg arra vannak a barátod, hogy mindent meg lehessen velük beszélni, nem?
2016. júl. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 October15 ***** válasza:
Valszeg betegre röhögném magam..
2016. júl. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Belemennék. Azt meg nem értem, hogy lehet egy ilyesmit túlgondolni, mivel illendő a másik szemébe nézni, ha például hozzá beszélsz, gátlásai pedig bárkinek lehetnek. Ha tudok neki segíteni ennek leküzdésében, akkor miért ne.


Én úgy fognám fel a dolgot, mintha farkasszemet néznénk. Bár valószínűleg volna ott pár röhögőgörcs is közben, ahogy az ilyen "komolyan kellene venni" dolgok esetén az lenni szokott.


Ha meg én volnék olyan helyzetben, hogy ilyet kéne kérjek valakitől, szimplán elmondanám neki, hogy gátlásos vagyok ilyen téren, nézzünk már farkasszemet kicsit, hátha beválik.


A végére még egy zárógondolat: Ha szeretne valamit az illető tőlem, valószínűleg nem így próbálná a tudtomra adni.


21

2016. júl. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha egy olyan lany baratrol lenne szo aki titkon bejon nekem akkor meg orulnek is a kerdesnek es megertenem.persze vegig rohognem az egeszet,ez a szemezes valahogy nem megyXD(16/f)
2016. aug. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!