Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány küldözget magáról...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány küldözget magáról képeket kérés nélkül akkor bejövök neki?

Figyelt kérdés
Mindketten 15 évesek vagyunk.
2017. aug. 9. 18:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem biztos, lehet csak azt várja hogy dicsérd milyen szép...tudod egoista.
2017. aug. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem sok lány küldözget, nem hinném hogy tetszésből, bár valameik tudja hogy lenne esélye nálam :D
2017. aug. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem azt jelenti kérdező....


Az ilyen lány azért csinálja hogy több önbizalma legyen. A való világban nem kap önbizalmat, ezért virtuális világban probál meg kapni. Pl: facebook, instagram, stb. Szóval egyáltalán nem azt jelenti.

2017. aug. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem. Nincs önbizalma/figyelem hiányos. Azt akarja hogy dicsérjék. Van ilyen lány ismerősöm, mindenki utálja.

16/l

2017. aug. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Azzal is egyet kell értenem, hogy önbizalomhiányosak, mert mindig azzal jönnek hogy csúnyák, aztán ha dicsérem őket elvileg hazudok :'DD
2017. aug. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az utolsó előttivel egyetértek, leírta elég rendesen.
2017. aug. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem azt jelenti kérdező....


Az ilyen lány azért csinálja hogy több önbizalma legyen. A való világban nem kap önbizalmat, ezért virtuális világban probál meg kapni. Pl: facebook, instagram, stb. Szóval egyáltalán nem azt jelenti.


A válaszíró 50%-ban hasznos válaszokat ad.

# 3/6 Időpont ma 19:02



Igazad van.

2017. aug. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
hat nem tom.. en azert kuldok fiuknak magamrol kepet mert egoista vagyok es tudom h szep vagyok.. es ez meg is van mindig erositve.. szoval nálam ez pont nem az h onbizalom hiányos lennek..sott.. 😂😂😂
2017. aug. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
benne van az is akár , de ahogy előttem írták inkább dicséretre vár.
2017. aug. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Biztos az is csak egy nyomi önbizalomhiányos likevadász.
2017. aug. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!