Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy fiú nem ír és nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú nem ír és nem keres, akkor az azt jelenti hogy nem tetszem neki és nem érdeklem őt?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki nagyon tetszik nekem, kicsit több, mint 1 hónapja ismerem, eddig nem olyan sokszor futottunk össze, de mikor találkoztunk bulikban, akkor mindig sokat beszélgettünk meg táncoltunk. Egyszer már írt is rám kb 1 hónapja miután megismertük egymást, hogy ott leszek-e xy helyen meg stb.. De nem sokat írtunk akkor egymásnak, mivel utána találkoztunk. De azóta nem ír, csak amikor összefutottunk akkor beszéltünk, de keresni nem keres...


1 hete nem találkoztunk és nem is ír, nem keres. Akkor ez azt jelenti hogy nem is érdeklem őt?


Én nem mernék írni neki, meg nem is akarok, mert úgy gondolom hogy neki kéne kezdeményezni szerintem. Meg van még pár dolog, ami hátráltat abban, hogy írjak neki...



2016. aug. 27. 10:58
 1/2 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem nyugodtan ráírhatsz egy "Szia,mi a szitu? Régen beszéltünk." ürüggyel ;)

A válaszaiból, meg a hozzáállásából már ki fogod tudni, hogy érdekled e őt vagy sem ;)

2016. aug. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel. Próbáld meg felkeresni és majd kiderül!
2016. aug. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!