Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk van köztetek olyan,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk van köztetek olyan, akinek tetszenek a nagyon vékony lányok?

Figyelt kérdés
2017. aug. 10. 21:59
 1/8 dot. ***** válasza:
100%
persze, én is vékony vagyok de nem túlságosan :)
2017. aug. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem igen, bár nem az anorexiások. Átlag magassághoz kb 50 kiló azért legyen.
2017. aug. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
63%

Kedves utolsó. Attól ha valaki nincs 50 kiló még nem lesz anorexiás. Rengeteget zabálok de nem tudok hízni mert túl gyors az anyagcserém így átlag magasság mellett vagyok 46 kiló. Elég rosszul esett amit írtál, mert hízni szerernék de nem tudok.

Az anorexia amúgy nem a test állapota, hanem egy mentális betegség, 100 kilósan is lehet valaki anorexiás.

2017. aug. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem kimondottan a nagyon vékony lányok jönnek be. Többiek cseszegetnek is emiatt. Kis mellű vékony fürge mint a gyík. Nem tudom ez miért van biztos kellett a világba egy ilyen is :D
2017. aug. 11. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2017. aug. 11. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
19%

Kedves 3-maska.

Az anyagcseréd nem gyors, hanem FOS. nem tudsz kinyerni energiát a kajából. Tádááááá.

Minden ilyen embernek érdemes IBS vizsgálatra mennie.

2017. aug. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon
2017. aug. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Kor Man válasza:
Igen én is imádom. Mivel mackós a testalkatom, és imádom a barátnőmet felkapni, kimondottan jó az ha nagyon vékony. (náéam az elől deszka hátul léc kimondottan jó pont :)
2018. máj. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!