Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Velem hasonló korúak, ezt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem hasonló korúak, ezt csak én nem értem? 16/L

Figyelt kérdés

Miért mondják a felnőttek, pontosabban az idősebb emberek, hogy ennyi idősen a sulira koncentráljak meg tanuljak, és a fiúzás még korai? Egyszerűen nem értem, hogy ez a kettő dolog hogy függ össze. Sőt, pont hogy később kell majd a továbbtanulásra koncentrálnom, most még csak 10.es leszek. De nem is rám vonatkozik a kérdés, csak sokszor én is megkapom ezt a közhelyet, meg ahogy látom/olvasom még jópár velem hasonló korú.

Komolyan gondolják a szülők hogy a tanulás fontossága ilyenkor háttérbe kell szorítsa a magánéletet, vagy ez csak egy "mondás", hogy ne nőjön fel túl gyorsan a gyerek?



2017. aug. 12. 20:43
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem arról lehet szó, hogy bölcsnek gondolják magukat minden haszontalan badarság kimondása után, de ki tudja, elég sok értelmetlen dolgot hallani tőlük...
2017. aug. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%

Együttérzek, kitűnő voltam tavaly.Ennél többet mi a ráknak foglalkozzak vele?? Én is 10.be megyek.

Teljesen értelek, a felnőtteket meg teljesen nem...

2017. aug. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A fiatalok nagyrésze, ilyen korban a kapcsolatot helyezi előtérbe, HA van neki. Ez igen is a tanulás rovására meHET.

17/F

2017. aug. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem pont,hogy a párkapcsolati kérdés jelentéktelensége hozza előtérbe a tanulást. A fiatalkori párkapcsolatok nagy része úgyis "halálra vannak ítélve" és pont ezért mondják, hogy inkább koncentrálj a jövődre és majd akkor ráérsz keresni magadnak párt. Amiben amúgy sok igazság van.. de ezt fiatalként nyilván nehéz elfogadni :D
2017. aug. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De meg kell lennie ennek az időszaknak is, hiába vannak a diákkori kapcsolatok halálra ítélve. Sőt, pont ez a lényeg, hogy nem hosszútávra tervezel.
2017. aug. 12. 20:52
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ez nem teljesen igaz. Énszemély szerint hosszútávú, komoly kapcsolatot keresek. 16/F
2017. aug. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Bocsi hogy ezt mondom de nagy valószínűséggel nem leszel örökre együtt azzal a lánnyal akivel ennyi idősen összejössz
2017. aug. 12. 23:20
 8/10 anonim ***** válasza:
74%

lol én full kettes tanuló vagyok és nőt is max képen láttam.

Nekem aztán ezt mondaná valaki kirohogném.

17/F

2017. aug. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
azert mondjak, mert tapasztaltabbak, ha te annyi idos leszel, mint ok, te is hasonloakat fogsz mondani a most veled egykoruaknak. nyilvan amig benne vagy, maskepp erzed, de idosebb, erettebb fejjel te is ugy fogod gondolni, hogy folosleges ebben a korban meg annyit gorcsolni a szerelmi dolgokon.. mert elso sorban ezeket a tanacsokat a szomoru szingliknek adjak. es igazuk van! igaz, nehez elnyomni magadban a termeszetes igenyt, hogy legyen egy tarsad, de a kozhely nem alaptalan: boven van meg idod. ezert kar depizni... mondom ezt ugy, hogy en is meg csak most leszek 19, es szenvedek, mint az allat, mert nincs senkim, de akkor is.. minden banat mulando, es addig is tenni kell a celjaidert, amig minden sz r, hogy megalapozd a jovodet. kb. ez az ertelme leforditva annak, amit az idosebb, tapasztaltabb emberek mondanak.
2017. aug. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
77%

Azért, mert most még megvan a lehetőséged arra, hogy jó iskoláid és diplomád legyen, ami később a hasznodra lesz. Ha most elpasizod az időt, akkor 28 évesen, papír nélkül gyerekkel a nyakadon mehetsz az önkormányzatba segélyért, mert képzetlen munkaerő ma már nem kap munkát (a titkárnőnk is egyetemet végzett...). A kitűnő tanulóra inkább megelőző jelleggel mondják, hogy ne engedd el a tanulást.


hidd el, ha eljutsz az ő helyzetükbe, meg fogod érteni.


26/F

2017. aug. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!