Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan felejtsem el a fiút?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el a fiút?

Figyelt kérdés
nem gondoltam volna, hogy pont ő fog nekem tetszeni.. elég sokat beszélgetünk de szerintem ő nem szeretne tőlem semmit és így én meg elszeretném felejteni
2017. aug. 13. 11:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ne beszélj vele,de közöld az okát. Kemény dió, de ha továbbra is tartjátok a kapcsolatot,akkor neked csak rosszabb lesz. Ne szívasd meg magad.
2017. aug. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted meg hogy nem akar semmit kettő különböző, probáld meg kitapogatozni, megtudni biztosra hogy kellesz-e neki vagy sem. De ha reménytelen az ügy akkor szakítsd meg a kapcsolatot legalább egy kis időre. 1 évig szorakoztam én is egy reménytelen ügyön egy lánnyal, probáltam utána csak barátságot erőltetni de nem ment egyszerűen. Így elváltak az utjaink, rá 2 évre újra elkeztünk beszélgetni, már tudom barátként kezelni, legjobb lány barátom. Mellette ott van életem párja is akit semmiért és senkiért nem hagyom/csalom meg, már a legjobb lány barátomért sem. De lényeg kellett a távolság, hogy túllépjek rajta.
2017. aug. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem először próbáld a tudtára adni,hogy neked nem közömbös:) Ha ezek után kiderül biztosra,hogy nem szeretne tőled semmit,akkor szakítsd meg vele a kapcsolatot.
2017. aug. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Neutralizáld magad :D
2017. aug. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, 4.nek is tetszett :DD
2017. aug. 13. 20:39
 6/11 anonim ***** válasza:
Amugy soha se tudhatod hogy mit hoz a jövő.. :D biztos vagy te abban hogy ő nem akar semmit se?..Ha neked kell a srác akkor tegyél érte.. ne add fel ilyen könnyen :)
2017. aug. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Derítsd ki hogy akar e téged.. ha nem akkor már elfelejtheted.. de így csak gondolod hogy nem akar.. (van külömbség a gondolni és a tudni között)
2017. aug. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
hogyan derítsem ki?
2017. aug. 13. 21:06
 9/11 anonim ***** válasza:
Az emberek többsége tud beszélni,ha nem akkor írni. Rákérdezni 4szem közt. Mond azt neki hogy szia beszelni szeretnek veled.. lehetőleg 4szem közt.. nos félre vonultok és úgy kérdezz rá hogy.. Mostanában nagyon furcsa vagy,úgy viselkedsz mint akinek tetszenék.. valóban így van?? tetszem neked?? Mert annyit nézel engem hogy nekem te hiába hazudsz ha a buta is lássa hogy bejövök neked... kb így ha rá kérdezel akkor megtudod a választ és ami a legjobb benne az az hogy NEM fogsz leéhni (nincs szégyen).. Jegyezd meg kérdező.. A legjobb védekezés a Támadás:)
2017. aug. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
uu köszi nagyon :)
2017. aug. 13. 21:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!