Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondjak a lánynak aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak a lánynak aki tetszik?

Figyelt kérdés

Szaisztok! Én 17 vagyok, ő 20. Mivel egy suliba járunk, így "ismerjük" egymást. Észrevettem jeleket, hogy én is bejövök neki, de nem tudom, hogy "mit kell ilyenkor tenni", vagyis hogy hogy közeledjek felé. Ismerősöm Facebookon, meg bekövetett Instán is.. Tehát az "ismertség" ennyiben ki is merül. Szóval, ha odamegyek hozzá az utcán így, hogy "Szia, már egy ideje nagyon tetszel, és szívesen megismernélek. Nem lenne kedved meginni valamit?" Vagy mit mondjak? :D Vagy írjam meg neki facebookon? Vagy? :D :D Ne nézzetek hülyének, eddig nem nagyon volt ilyen tapasztalatom. Trollok kerüljék a válaszadást, ha lehet :D

A normálisaknak köszi! :)



2017. aug. 13. 13:16
 1/6 A kérdező kommentje:
Ezt elfeljettem: Ha Facebookon írjak rá, akkor mit, hogy ne tűnjek szerencsétlennek, nyomulósnak, stb.. :D
2017. aug. 13. 13:20
 2/6 anonim ***** válasza:
42%
De pont hogy ha facebookon írsz rá akkor tűnsz szerencsétlenek. Amúgy szerintem elutasítás lesz a vége...mert 20 éves.
2017. aug. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztatást :D :D Amúgy én is ettől félek, de egy próbát megér..
2017. aug. 13. 13:23
 4/6 A kérdező kommentje:
Legalábbis személyesen
2017. aug. 13. 13:23
 5/6 anonim válasza:
100%
Semmiképpen ne Facebookon írd meg, mert a csajok sokkal jobban szeretik, ha személyesen mondják el nekik ezeket a dolgokat. (Meg azért sokkal férfiasabb) Én szurkolok!! :)
2017. aug. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi! :)
2017. aug. 13. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!