Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy srácnak tetszik egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srácnak tetszik egy lány, és beszélnek pl fb-on, miért van az hogy van hogy tök jól elbeszélgetnek de van hogy a srác nem ír vissza a lánynak?

Figyelt kérdés

Pedig a srác azt írta hogy szeret a lánnyal beszélgetni meg sose zavarta ha a lány rá írt?

És tett egy olyan megjegyzést a fiú hogy semmibe veszi a lány őt, a lány visszakérdezett hogy ez zavarja? És mondta a srác hogy mondjuk.

Köszi aki segít.


2017. márc. 18. 13:38
 1/3 anonim ***** válasza:
76%

Nekem mondjuk elég furcsa ez a beszélgetés,amit írtál.

Ezek szerint a srác azért nem akar visszaírni,mert a lány viselkedése nem megfelelő számára"mert semmibe veszi".S mint tudjuk,az egy dolog,hogy tetszik neki a lány.

2017. márc. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ de még mindig nem értem. Legutóbb amikor beszéltünk mindig visszaírt stb de magától sose kezdeményez beszélgetést, vajon miért ha nem vagyok neki közömbös?!
2017. márc. 18. 13:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha neki is ilyen értelmes mondatokat raksz össze, akkor ne csodálkozz.
2017. márc. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!