Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálhatta ezt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálhatta ezt?

Figyelt kérdés
Pár napja beszélgetek egy lánnyal itt gyakorin. Jófejnek tűnt és jól elvoltunk, csak barátkoztunk és egyikünk sem akart többet. Tegnap egész este beszélgettünk, ma pedig csak annyit írt hogy sajnos többé nem beszélhetünk... nem indokolta meg és vissza se írt utána. Ez így elég hirtelen jött, mi történhetett?

2017. aug. 15. 18:24
 1/7 anonim válasza:
100%
Bármi. Kérdezd meg, hátha még arra válaszol.
2017. aug. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kérdeztem de mint mondtam, azóta nem ír vissza
2017. aug. 15. 18:28
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Előfordulhat ez baárkivel...lépj tovább,lesz jobb is
2017. aug. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Velem is előfordult már ilyen, de hamar túltettem magam rajta. Neked is sikerülni fog. Szerintem annyi jófej, barátságos ember van még ezen az oldalon, hogy valakit biztos találsz majd.
2017. aug. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Túlélem :) csak ez a legrosszabb mikor azt se tudom mi van... annyit odaírt volna még hogy ezért meg azért akkor mindjárt más lenne
2017. aug. 15. 18:50
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Tesó.. velem is volt már ilyen.. nemis olyan régen.. de nem verem nagy dobra.. együtt érzek veled.. De ahogy már írtam lesz ez jobb is! a kocka megfordulhat.. vagyis azis meglehet hogy a csajok fognak siránkozni az végett hogy te nem.írsz nekik vissza... :)
2017. aug. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Soulbro :D

Ne csüggedj lesz más :D

2017. aug. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!