Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálhatta ezt a fiú?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálhatta ezt a fiú? Csak szórakozott velem, vagy félénk volt? Fiúk, ti mikor csináltok ilyet?

Figyelt kérdés

A suliba 1 évig szemezett velem egy nagyon helyes, jóképű fiú. Folyamatosak voltak ezek a szemezések, nagyon mély és hosszúak voltak. A fiú rengetegszer utánam nézett, és bámult hosszú időn keresztül. Sokszor még a haverjai is rám mosolyogtak, mikor a sráccal volt, de ha nem voltak a sráccal a haverjai akkor is mosolyogtak rám.


A fiú nagyon nagy nőcsábász, mindig volt alkalmi partnere, sok lányt fűzött be.


Szerintetek csak szórakozott velem? Esetleg én voltam az a lány akihez nem mert oda menni? (ami elég furcsa lenne)



2017. jún. 21. 11:18
 1/3 anonim válasza:
Ha az a kérdés, hogy mért nem kezdeményezett, pedig egy nőcsábász akkor az a válaszom, hogy szerintem tetszettél neki akkor ott de pl ha a sulibol hazamegy vagy a haverjaival van vagy bárhol máshol csak nem abba a szituációba amikor épp téged néz akkor már nem te teszettél neki. Szóval felfoghatod annak, hogy szórakotott de felfoghatod úgy is, hogy akkor abban a pillanatban az volt neki a kellemes, hogy veled szemezett
2017. jún. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért csinálta veled, mert ez az univerzum büntetése, hogy a "suliban kezdetű" kérdést nem voltál képes a tini párkapcsolatok rovatba írni
2017. jún. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amúgy megmondom mi az igazság itt, akkor beképzelt majom ez a srác, hogy azt várta te lépj oda hozzá. Mert ő nem teszi meg az első lépést az túl megalázó (tudom, mert én is ilyen voltam fiatalkoromban , kinőttem már rég, bár én léptem is nem tört bele a bicskám, ha valaki nagyon kellett nem vártam, hogy a csaj lépjen először a 2. vagy 3. eset után, mikor nem lépett a csaj , pedig adtam a jeleket neki és vette, akkor én léptem nem csorbult a büszkeségem, de megadtam, mindig a lehetőséget először a csajoknak, hogy ők lépjenek felém, mert az jobban tetszett nekem is :) )
2017. jún. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!