Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beszélek egy lánnyal pár...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszélek egy lánnyal pár napja volt egy beszélgetésünk amiben azt írta, hogy nem mondott el enyimindent valakinek ilyen gyorsan és nagyon szeret velem beszélni stb. Szerintetek ez mit jelent?

Figyelt kérdés

Több órákat beszélünk egymással hajnalban nyúlva és mindent elmondva .

Csak nem tudom hogy barátnak akar vagy ő többet is szeretne .



2017. aug. 15. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Hat ez nagyon keves info sajnos..honnan ismerted meg stb...szerintem ha hamar egy kozos hangon vagytok interneten az nem jelent semmit..aztse tudjuk személyesen beszeltetek e..es alapveto hogy sose lehet tudni mit hoz a sors..
2017. aug. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Biztosan szimpatikus vagy neki, de ez nagyon kevés idő, ezt még nem lehet eldönteni:) De ne gondolkodj ezen,csak élvezd ki a pillanatot!:)
2017. aug. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok és én is ilyesmi helyzetben vagyok. Mi is több órákat beszélgetünk és teljesen őszinték vagyunk egymással. Ő tudja a legtöbb titkomat. Csak én biztosan tudom h többet szeretne tőlem. Mi már három éve beszélgetünk majdnem minden este...

Pár nap alatt még lehet h csak barátnak tart...de az is lehet h már többnek. De ha ilyen sokat beszélgettek és szinte mindent tudtok egymásról akkor biztos szimpatikus vagy neki. Sztem nem csak barátnak tart de ez az én véleményem...majd kiderül hogy ő mit gondol rólad ;)

2017. aug. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ma is kb. 6 órát beszéltünk folyamatosan .

És még régebben találkoztunk egyszer de akkor igazából semmi nem volt valamelyik nap csak eszembe jutott és ráírtam és azóta folyamatosan beszélünk...

És nagyon félek mert nagyon nem akarom elrontani :/

2017. aug. 16. 01:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!