Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van egy lány akivel jóba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akivel jóba vagyok és az egyik beszélgetésünk során megkérdezte hogy milyen lányok jönnek be nekem. Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszönöm.

2015. szept. 23. 18:10
 1/3 anonim ***** válasza:
47%
Nincs az a fiú aki belelát egy lány fejébe őszintén szólva fogalmam sincs lehet infókat gyűjt egy másik lánynak lehet hogy érdekli mert akar tőled valamit de az is lehet hogy csak felvetette témának hogy dumáljatok valamiről csak isten tudja mit miért tesznek mondanak vagy az se :D
2015. szept. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát ha én megkérdezném akkor azért kérdezném mert érdekel. És hogy miért érdekli őt a te eseted azért lehet azért mert segíteni akar neked becsajozni vagy ami valószínűbb hogy tetszel neki
2015. szept. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Valakinek tetszel. Vagy neki, vagy a barátnőjének. 18L
2015. szept. 24. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!