Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy ne legyek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy ne legyek ennyire féltékeny?

Figyelt kérdés
A parommal 1 éve vagyunk egyutt es a legkisebb dolgokon is ki tudok akadni. Tudom hogy egeszseges a minimalis feltekenyseg de ez mar betegseg inkabb. Elozo kapcsolatomban ugy volt hogy nem lajkoltunk senkinek. Nem jelolgettunk nem beszelgettunk mas fiukkal/lanyokkal. Nekem ez hianyzik a mostani kapcsolatombol. En meg mindig ezt tartom. De o keptelen ra. Mit tegyek hogy ne legyen ennyire feltekeny? Hogy ne boruljak ki ha mas lanynak reagal a kepeire? Lanyok a ti pasitok is csinalja? Elturitek?

2017. aug. 16. 12:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem nincs Facem, Instám... Nem érdekelnek mások bamba képei, sose értettem mi értelme. Ha valami érdekel (hír) akkor ott a Google. Nem érdekel más csaj.


Neki van mindkettő, bár csak instát használja inkább. Likeolgat, de nem érdekel, kb randomba én is azt csinálnám, hogy görgetek és szív, szív, szív ha nem valami baromság az. Én bízok a barátnőmben, ismerem, tudom, hogy nem beszél más fiúkkal, max baráti szinten, az meg egyátalán nem zavar. Szüksége is van a magánéletére, úgy ahogy nekem is. Vannak barátai, nem kell miattam feladnia barátságokat, legyen az akár lánnyal, akár fiúval.

Engem csak az borítani ki, ha nélkülem menne buliba, főleg ahol sok az ittas szerencsétlen. Nem azért met nem bízok benne, hanem mert az ottaniakban nem bízok. De tudom, hogy nem fog járkálni bulikba, főleg nem egyedül.

Ha valami nem jó neked, akkor beszéld meg vele. Ha nem tudjátok megbeszélni, akkor nincs nagy értelme a kapcsolatnak. Ha nincs bizalom (márpedig részedről 0 van) akkor úgyis szakítás lesz a vége. Szal embereld meg magad, törj ki ebből. Ha nem megy... Akkor nem fog működni.

2017. aug. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De épp ezaz. Én bízok benne. Én sem engedem el egyedül bulizni. Nem azért mert benne nem bízok, hanem a roh**t rib**cokban nem. Sajnos a mai világban a lányok másznak a palikra. Egyszer elment nélkülem. Még nem voltunk együtt. Egyből alákavart egy 14 éves pi**a. És ez a vicc. Hogy 12évesek már buliba járnak. Mikor én 12 voltam bevallom még barbiztam. Elvoltam a magam kis világában.
2017. aug. 16. 13:13
 3/3 anonim ***** válasza:

Ellenkezőleg. Te NEM bízol benne. Nem kavara fel benned semmit se egy lájk, se egy üzenet, se egy komment.

A bulival sincs baj, csak alkohol ne legyen. Mert akkor ott baj van. Akkor sem csalna meg a barátnőm, de idegesítene ha más szemet vetne rá. Nekem ez a bajom a bulival.


Fogd fel, nem egy tárgy, amivel úgy bánhatsz ahogy akarsz. Joga van a barátaihoz, mindkét nemből. Néha lehet nehéz... Én megértelek...


De beszélned kell vele erről, és valami megoldást találni.

2017. aug. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!