Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy ne legyek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy ne legyek féltékeny a barátnőmre?

Figyelt kérdés
Szóval, régebben én és a legjobb barátnőm voltunk a "legmenőbb csajok" az osztálytárs fiúk között. Pl. mindig minket választottak padtársnak, a közelünkbe ültek a buszon, velünk beszélgettek órák alatt, segítettek nekünk pl. dolgozatokban. Aztán, most ebben az évben mintha észre se vennének minket. Bunkók velünk, levegőnek néznek, szó szerint le se sz.rnak...És már egy más lánnyal csinálják ugyanazt, mint akkor velünk. Tudom, hogy nem szép dolog, de féltékeny vagyok rá. És igen, lehet hogy szánalmas, de vissza karom kapni azt a figyelmet... Mit tegyek ez ellen? Mit gondoltok? 16L

2016. okt. 29. 22:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj oda a fiúkhoz és csináld azt amit azelőtt... mást nagyon nem tudsz
2016. okt. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Miben változott a másik lány?

Eddig neki milyen viszonya volt a fiúkkal?

2016. nov. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!