Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek az alábbiak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek az alábbiak közül melyik lány jönne be?

Figyelt kérdés

1)Vállig érő egyenes barna haj(egyébként nagyon jól áll neki),sötétbarna szem,163 cm,kb 50 kiló(formás alkat)világos bőr.

Tulajdonságai:kedves,segítőkész,empatikus,idegenekkel visszafogottabb,ismerősökkel közvetlen,humoros,kicsit dilis,szerény(néha túlzottan is),sosem késik,megbízható,állatbarát,nem előítéletes,nem túl nagyravágyó.

Hobbijai:nyelvtanulás,zenehallgatás,rajzolás,zongorázás

Rossz tulajdonságai:lusta(nagyon),összeszedetlen,minimalista, pesszimista.Néha túl érzékeny,ha ideges néha kicsúszik egy-két káromkodás a száján,nem szeret olvasni,inkább filmes típus.

2)sötét szőke/világos barna már-már fenékig érő nagyon szép hosszú haj,barna szemek,171 cm magas,53 kg(vékony,karcsú alkat)barnásabb bőrszín.

Tulajdonságok:szeret igényesen öltözködni,imádja a divatot,ékszereket,egyéb lányos dolgokat,visszafogott,nyugodt,nem szeret káromkodni és megveti azt aki igen,kedves,segítőkész,nagylelkű,talpraesett,magabiztos,állatbarát.

Hobbik:kézimunka(főképp különféle ékszerek készítése),olvasás,fényképezés,állatgondozás.

Rossz tulajdonságai:válogatós,finnyás,nagyravágyó,rendszeresen késik,megbízhatatlan,hajlamos féltékenykedni.

3)Nagyon hosszú ápolt világos szőke haj,barna szem,155 cm,kb 45 kg(vékony alkat),világos bőrszín.

Tulajdonságok:nagyon kedves,megértő,lágyszívű,szerény,megbízható,türelmes,barátságos.

Hobbik:sorozatnézés(főként szappanoperák),olvasás,zenehallgatás.

Rossz tulajdonságok:nagyon érzékeny,izgulós,önbizalomhiányos,kicsit nehéz felfogású,butus,hiszékeny(könnyen kihasználják),nincs valami jó humorérzéke.

Mindhárman a barátnőim,csak kíváncsi vagyok,a leírtak alapján nektek melyikük jön be leginkább.Ja és mind 16 éves.



2017. aug. 16. 13:18
1 2
 1/12 StayAwake...Forever ***** válasza:
53%
Melyik boltban lehet kapni a 2-est? Vennék belőle 3 példányt.Előre is köszi.
2017. aug. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%
a 2.-ik :D nagyon jó csaj lehet :D
2017. aug. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Egyértelműen az első!

A másik kettőnek vannak olyan tulajdonságai amik miatt falra tudnék mászni. Ha érdekel miért az 1.-t választottam, akkor szívesen leírom privátban.

2017. aug. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az első. A másodiktól és a harmadiktól tuti falramásznék.
2017. aug. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Egyébként az elsővel ápolom a legjobb kapcsolatot,aztán a második,és végül a harmadik.Direkt is írtam ilyen sorrendben. :)
2017. aug. 16. 14:40
 6/12 anonim ***** válasza:
Azért valaszoljunk hogy könnyebb legyen neked a választás a három lány közül?
2017. aug. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
#6 Nem értem mire célzol. :D Nyilván én is lány vagyok és a barátnőt nem arra értettem,hogy a csajaim,ha erre gondolsz. XD
2017. aug. 16. 15:24
 8/12 anonim ***** válasza:
Az első ha a pesszimizmusát elhagyná. Illetve mit takar az hogy minimalista? :D
2017. aug. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Gondolom azt,hogy minimális erőbefektetéssel végez dolgokat.A maximalista ellentéte.
2017. aug. 16. 18:23
 10/12 anonim ***** válasza:
Az első (Bár a hajával nem vagyok kibékülve, de elnézhető :D)
2017. aug. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!