Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az alábbiak alapján tetszem a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alábbiak alapján tetszem a srácnak?

Figyelt kérdés
Van egy fiú,aki velem egy évfolyamos(8.)és egy ideje észrevettem,hogy néz.K.b. egy hete bámult meg látványosan a folyosón,azóta egy 2 másodperces szemkontaktus történt,illetve naponta rámnéz.Amúgy az egyik haverja az én osztálytársam és régi ellenségem.Igazából utána néztem a dolognak,persze minden oldal azt írja,hogy bejövök neki,de egyrészt nem igazán dőlök be ezeknek,másrészt pedig én nem az a nagymellű,nagyfenekű,kisminkelt ribi vagyok,akin minden 2.srácnak megakad a szeme.Szeretném megtudni,hogy ez most tényleg jelent-e valamit,vagy csak beképzelem magamnak és túlzásba viszem a dolgot.Szeretnék értelmes és lehetőleg reális válaszokat kapni,illetve a fiúktól is szívesen várok válaszokat,hogy ők mit gondolnak,ők mégiscsak jobban tudják,ilyenkor mi van.

2016. szept. 13. 18:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is 8.-os vagyok és fiú, pont azolat csináltam amiket mpndtál (hasonlókat) szóval valószínű
2016. szept. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem bejössz neki :) Ugyan nem kell nagy mell és nagy fenék meg 5 kiló smink ahhoz hogy elbűvölj egy fiút :) Próbáltál már vele beszélni?
2016. szept. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Édes drága csillagom nem minden fiunak kellenek az általad leírt jellemvonásokkal rendelkező gold diggerek. Sőt sokuk irtozik is tőlük vagy legalább is nem szimpatizál velük. Nagy esély van rá hogy tetszel neki de az is lehet hogy nem. Sose tudod meg ha nem lélsz vagy ő nem lép az üggyel kapcsolatban. Amikor rád néz és észre veszed mosolyogj neki szépen vissza h lássa h nem közömbös vagy ha az akkor fintorofj vagy valami. Miféle oldalak írnak ilyeneket? Ne figyelj ilyenekre mert nem valami

hitelesek

2016. szept. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Akkor gondoljátok,hogy meg kéne próbálnom beszélni vele?Igazából semmi közünk nincs egymáshoz,még sosem beszéltünk,nem is ismerjük egymást személyesen.
2016. szept. 13. 20:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Tedd amit szeretnél ha egyedül vagy és tetszik neked te is kezdeményezhetsz beszélj vele ha szimpi és jofej jöjjetek össze probáljátok meg. Vagy a kérdés hogy szeretnél-e bármit is. De lényeg a lényeg a te életed a te érzéseid azt csinálsz ami jól esik csak csináld és ne sovárogj mert késöbb megbánod hogy nem tetted amit megtehettél volna. (Tapasztalatt egy dekádnyi minimum)
2016. szept. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi!Akkor szerintem megpróbálom:D
2016. szept. 14. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!