Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tartotok vonzónak egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tartotok vonzónak egy lányban/fiúban?

Figyelt kérdés

2017. aug. 16. 13:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Én például imádom a zöld szemeket. De persze ez csak a külső. Szeretem ha egy fiú törődik velem, megbízható, kedves és nagyon vicces ;)

L

2017. aug. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem vonzó, ha van humora. És lehet vele viccelődni. És ha nem olyan akiből mindent kikell húzni, azaz legyen beszédes.

Kinézetre mindegy, h szőke vagy barna, kék vagy barna vagy zöld szemű. Ha ránézek úgyis eldöntöm h nekem vonzó vagy sem. Talán azokat a fiukat veszem elsősorban észre, akiknek nagy a szemük :D imádom a nagy szemű fiukat.

17/L

2017. aug. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem a magas srácok sötét hajjal a gyengéim... De szeretem a szakállat is nagyon és ha valaki kopasz az is :D

Belsőre nincs elvárásom. Vagy tetszik, vagy nem. Mondhatom hogy bejönnek azok akik nem csalnak meg, stb stb, de ez nem bejön hanem mondjuk mindkét féllel szemben a minimum.. :)

2017. aug. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Van humorom, megbízható, kedves vagyok, és zöld a szemem. Még sincs barátnőm :D

Egyébként fiúként az átlag testalkatú lányok jönnek be, különleges elvárásom nincs, ne legyen túl sovány, de sok felesleg se legyen rajta. A szemüveges lányok nagyon nem jönnek be, de több ilyen kizáró ok nincs. Külsőre plusz pont ha az illető nem tesz magára 1kg sminket, és nem hord szoknyát vagy magassarkút. A kiengedett hosszú haj is tetszik egy lányon. (ne bokáig érő hajra, hanem kb hátközépig érőre gondoljatok :D)


Belsőre kedves, aranyos, legyen humora, lehessen vele beszélgetni. De ne csak nevessen a baromságaimon, hanem ő is poénkodjon néha egy kicsit, legyen egyenrangú társ. Ne nekem kelljen mindent csinálni, ne csak én kezdeményezzek találkozót pl, stb.

De igazából ha normális értelmi szinttel rendelkezik, az már elég, ha megvan a közös hang.


Remélem tudtam segíteni valamennyit :D De mindenkinek más elvárásai vannak egyébként :)

2017. aug. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én belsőre például a törődést, a kitartást becsülöm meg nagyon, és leginkább az irigységet nem toleràlom. Sokan említették, hogy olykor legyen humoros és egyet is értek ezzel. A tudatos gondolkodást találom legvonzóbbnak, ha ki kéne emelnem valamit.


Külsőnél lehet magas, alacsony, fekete hajtól szőkéig az végképp mindegy, mert az összkép számít. Engem csak a nagyon molett formájú nők zavarnak.

2017. aug. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#4 én pont ilyen vagyok:(
2017. aug. 21. 08:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!