Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg a barátnőmnek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg a barátnőmnek, hogy szőrtelenítse a hasát?

Figyelt kérdés
18 éves és kb annyira szőrös a hasa mint az enyém, és ez engem kicsitz avar. Hogy mondjam meg neki hogy ne sértődjön meg.

2017. aug. 17. 20:33
 1/9 anonim ***** válasza:
71%

Hát csak simán mondd meg neki.

Most emiatt miért sértődne meg? Egy párkapcsolatban bármit meg kéne tudni beszélni.

2017. aug. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
A gond azzal van hogy én lányként tudom, hogy akárhogy mondod meg, hiszti lesz belőle.. nem mintha én szőrös lennék, csak mi csajok ezeket a dolgokat nem vesszük jól :/
2017. aug. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Én olyat is megtudtam neki mondani hogy fogyjon le,persze csak tapintatosan.
2017. aug. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
28%

Ez durva! Nem hormonzavaros a lány?

Kérdezd meg tőle, hogy van-e valami rajtad, a külsődön, amit szívesen megváltoztatna? Hátha veszi a lapot, és visszakérdez, hogy és neked van-e olyan dolog, ami nem tetszik?

2017. aug. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%

Finom célzásul vegyél neki gyantázó felszerelét, mondd: a hasadra vettem.

Aztán, ha dobott, keress szőrtelent!

2017. aug. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Vidd el strandra és fektesd ki a napra

1 óra alatt kiszőkül a szőr is minden meg van oldva ;)

A szörtelenítést nem ajánlom mer csak megerősödik tőle. Epilálni meg gyantázni azt lehet de nincs senki akit annyira tudnék szeretni hogy miatta kibírjam azt a fájdalmat, amivel a has epilálása jár... :DD

2017. aug. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Miért sértödne meg? Nekem is mondta a barátom, hogy ne csak a lábszáramat, hanem a combomat, karomat is borotváljam. Nincs ebben semmi sértő.
2017. aug. 21. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Majd ird meg, hogy ment a dolog! Te mit mondtal neki, es o mit reagalt.
2017. aug. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hey chewbacca. It's razor time.
2017. okt. 1. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!