Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam meg a barátnőmnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg a barátnőmnek hogy kicsit szőrtelenitse a punciát nem kell kopaszra. Regen állitolag leborotválta es utána nagyon szúrt neki ezert nem akarja. Hogyan tudnám rávenni őt?

Figyelt kérdés
2008. jún. 15. 17:04
 1/8 anonim ***** válasza:
68%

nem tudom deborotválod e de ha igen akkor azzal eléggé jol rátudod vezetni.hogy ha te is akkor ő is:) mert neked is szúr mégis kibirod.

ha pedig nem akkor is rálehet finoman vezetni pl ugy h te nem akarod neki megszabni de az ugy jobb lenne ha borotválná.vagy kérdezd meg töle h akar e vmi változást rajtad ha igen..akkor ugyis megkérdezi h és te rajta? akkor elmondhatod:) remélem vmeik bejön és érthető

2008. jún. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Te is borotváld, és mutasd meg neki hogy ki lehet bírni, eleinte szúr csak, később hozzászokik és nem lesz ilyen gond.
2008. jún. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, mindenképpen óvatosan, bár ha ennyire nem érdekli a barátnődet... Nem is tudom, mosolyogva, aranyosan, csókolózás meg a többi közbe kérdezd meg, h nem akarja-e megint kipróbálni,nincs -e kedve... neked nagyon tetszene... és h pl. tényleg lazán vegyétek a dolgot, fogd humorosra a dolgot, és tedd hozzá: "és tudod mi van , ha nekem tetszik valami... birtokba veszem... " vagy bármi ilyen hülyeséget! Kell,h olyan legyen köztetek a viszony, h az ilyesmit fel tudd neki vetni minden probléma és kellemetlenség nélkül.
2008. jún. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
39%
A következő szöveg nagyon hatásos: "Légyszi szőrtelenítsd a puncid egy kicsit!"
2008. jún. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 paris hilton ***** válasza:
18%
nyird le neki fűnyiróval a sűrű bozontot,de a konyhakés is megteszi ha mamutfenyők nőnek ott lent. te a kopasz pisztolyra gerjedsz vagy a dzsungelharcosra?
2008. jún. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem vágd le neki te kisolval kisebbre, de tényleg, most nem hülyülök, ez még előjátéknak is jó, komolyan, nekem is csinálta már a párom, én élveztem hogy babrált ott lent.
2008. jún. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, tényleg tud szúrni. De viszon hozzá lehet szokni, Szerintem egy idő után már fel se tűnik neki (én igy vok vele) Amugy meg talán ráunk, már én is unom. De beszéljétek meg, hogy hetente egyszer leszedi. Amugy higénikusabb is, és neki is jobblessz. Meg persze kevesebb a baj.
2008. jún. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
És így is ki szoktad nyalni...??
2010. júl. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!