Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kevesebb esélyem van, ha a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevesebb esélyem van, ha a kiszemeltem apukája híres focista?

Figyelt kérdés

Nos, a fiút 11 hónap múlva fogom újra látni,addig is próbálom neten felvenni vele a kapcsolatot ,de nemigen aktív,a jelölés is függőben van. Ma este jöttem rá,hogy te jó isten,ő a kiszemeltem (szerintem)mostohaapja.

Így már azért értelmet nyer,hogy miért ismeri őket gyakorlatilag MINDENKI azon a helyen, miért köszöngetnek nekik stb.


Kevesebb az esély,hogy a család bármely tagja is visszajelölne ,ugye ? Amúgy váltottam már pár szót a fiúval,nem vagyok számára teljesen idegen,a profilképem alapján viszont nem ismerne fel - szerintem.



2017. aug. 17. 20:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Híres focista és? Ismerek olyan embereket, akik elértek már valamit, pont ugyan olyan ember mint a többi, 1-2 beképzelt is kad persze, de ez a csóró rétegbe is megvan:D
2017. aug. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Pont megfogadtam amúgy,hogy többet olyan nem tetszik meg, aki valakinek a valakije ,mert rossz tapasztalataim vannak velük... Erre mi van ? Megőrülök
2017. aug. 17. 20:46
 3/10 A kérdező kommentje:
Úgy értem,hogy nem hinnék-e azt,hogy így akarok közelebb férkőzni a focistához.
2017. aug. 17. 20:46
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Híres focista MO-n kb az elmúlt 20 évből nincs, szóval ezzel ne foglalkozz. Azok nem igazi hírességek, akiket csak a magyar média copik fel.
2017. aug. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Akkor is szerintem máshogy áll a család az idegenekhez,mint az átlagemberek.
2017. aug. 17. 21:03
 6/10 I noor Y ***** válasza:

Egyáltalán nincs kevesebb esélyed

Szerintem emiatt nem kell aggodnod;)

2017. aug. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
0%
Veled se kezdenék,ha az ilyen sz. Alakok érdekelnek:)
2017. aug. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
58%
Akkor ha elkezdem versenyszerűen a küzdősportot, amibe a többiek szerint edzésről versenyt is tudnák vele nyerni, akkor onnantól minden lánynak csak azért kellenék xdd?
2017. aug. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Anyám második férje szintén híres focista volt (NB I). Persze őt is ismerte mindenki azon a helyen. A családban a belső kódneve Gonosz Mostoha volt, szerencsére hamar elvitte az alkohol, mindenki megkönnyebbült és nem siratta senki (na mégsem, volt valami nőcske meg egy zabigyereke is, akik megjelentek a temetésen, de nekik is csak az fájt, hogy nem hordta tovább hozzájuk a családunk pénzét). Lehetnek ugyan kivételek ebben a kategóriában, de mentálisan nagy erőpróba a sztárság és utána a porba hullás (mert nem örök életre szól a csillogás).
2017. aug. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat :)
2017. aug. 19. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!