Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Komolyan ez kellene a lányoknak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan ez kellene a lányoknak?

Figyelt kérdés

Volt idő, amikor konkrétan mindent megtettem a kiszemelt lányért. Kedves voltam, ódaadó, de konkrétan szarba se néztek, pedig tényleg próbálkoztam, elhihetitek.


Na én teljesen összezuhantam emiatt, és feljártam a haverokkal sörözni. Szórakozóhelyen láttam láthatóan boldog párokat, amitől mégszarabb kedvem lett.


Búsan ültem egyedül mikor a haverjaim bementek táncolni, és odaült egy lány mellém, hogy mi bánt ennyire. Mondtam, hogy semmi, csak úgy rossz most a hangulatom.


Tényleg az volt, konkrétan most én szartam le az ő közeledését. De végül elmentünk sétálni, majd másnap ráírtam, hogy hagyjuk az egészet (szerelmi bánat az előző plátói szerelem miatt).


Mindezek után, ő még ugyanúgy próbálkozott.


Itt eszembe jutott valami.... Ha kiteszem szívem-lelkem akkor szarba se néznek, ha meg én szarom le őket meg játszom az elérhetetlent, akkor meg hirtelen minden megváltozik. Minél több félreérthető jelet adok, utána meg nem foglalkozok velük, majd utána megint, akkor hirtelen már ott járok, hogy 3-4 csaj flörtöl velem.


Most ez komoly lányok? Minél jobban eltiprunk lelkileg, és semmibe se veszünk + játszadozunk akkor kellünk igazán?.... Ahelyett, hogy udvarlással vennénk le a lábadról?


2017. aug. 21. 21:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én akivel majdnem osszejottem (sajnos en is o is tettunk egy nsgy veszekedesert) ugy ismertuk meg jobban egymast hogy szar kedve volt en meg segiteni szerettem volna neki, beszelgettunk. Majd mikor kiderult lelkiztunk... es hat igen lehet ez jon be a lanyoknal
2017. aug. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért keres ennyire (valószínűleg), mert látta hogy rossz kedved van, és jó fej, tehát próbál segíteni. Hajrá, ha tetszik a csaj, akkor drukkolok nektek ;D
2017. aug. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én ezt egy elég veszélyes játéknak tartom.

Lány vagyok és voltam ilyen helyzetben. Pont olyan hülyén éreztem magam utána mint amit te is leírtál. Elég komolyan megsérültem közben lelkileg. Volt olyan is aki értem tepert, de mivel nem voltam szerelmes (lássuk be ezzel nem lehet mit kezdeni) így nemet mondtam. Ezzel csak azt akarom mondani más az amikor szándékosan csinálod ezt és amikor komolyan gondolod.

Én simán vállalom, hogy akkor naiv volt és tulajdonképpen boldoggá akartam tenni egy szomorú embert akibe közben beleszerettem. Szóval elhittem és kitettem szívem lelkem, amit végül a srác teljesen semmibe vett. Számára ez csak arról szólt, hogy volt egy hülye kislány aki nagyon odavolt érte és ez növelte az egoját.

Szerencsére tanultam belőle. Kérdésesre válaszolva nekem nem ez kell. Sajnos viszont rengeteg ilyen lány van még akinek egyszer a naivsága és a jóindulata lesz a veszte. Én csak azt tudom mondani, hogy nem jó dolog az érzésekkel játszani. Ezzel csak te is ugyanolyan leszel mint volt barátnőd.

2017. aug. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

3.-ik


Igen, lehet hogy olyan leszek. De mikor te már mindent kiadtál a lelkedből másoknak mindhiába, akkor picit elérzéketlenűlsz, akármit is próbálsz tenni.

2017. aug. 21. 22:03
 5/9 A kérdező kommentje:
Egyébként a lánnyal alakulóban vannak a dolgok, nem vagyok annyira hülye, hogy veszni haggyam. 😃😃
2017. aug. 21. 22:06
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem vagyunk egyformák. Én inkább csak megszűröm az embereket és olyanokkal osztom meg az életem akik megérdemlik.

Ahhoz, hogy átvágjanak két ember kell. Egy hazug és egy olyan aki hagyja magát becsapni. Nem hibáztatom volt barátomat, hisz neki ilyen a jelleme. Nem is érzem magam jogosultnak arra, hogy mások felett ítélkezzek. Én voltam a hülye hogy elhittem, tanultam belőle, de ettől még nem fogok szórakozni másokkal. Az érzéketlenségben annyira van igazad, hogy èn pl megtanultam kimondani azt amit gondolok. Ezzel lehet megbántok olykor embereket, de legalább őszinte vagyok és nem kell több mű mosolyt az arcomra erőltetni.

2017. aug. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen, ígyvan. Teljes mértékben igazat adok neked.
2017. aug. 21. 22:19
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom. Engem spec lányként bánt , ha azt látom hogy nem vagyok fontos valakinek aki nekem az , hogy nem foglalkozik velem.

Ugyanakkor az valahol az emberben szerintem ösztön ,hogy vágyunk olyan dolgokra amiket/akiket nem kaphatunk meg vagy csak nehézkesen. Mert van benne izgalom , kihívás.

És amikor egy csaj azt látja hogy nem annyira akarsz vele foglalkozni ,elkezd benne motoszkálni hogy ő csak azért is levesz a lábadról. De ugyanilyenek a srácok is. Emberi ösztön.

Én azt tanácsolnám hogy próbáld megtalálni az aranyközéputat. Ne legyél se flegma , se bunkó , de papucs se. Mer egyik végletet se szeretik a lányok.

2017. aug. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hat szerintem nagyon elonyos ha jófej vagy es udvarias, de neha ez atmegy unalmassa. Szoval szerintem ugyan ugy mindenki a figyelmes es udvarias lovagot keresi de csak ha nem unalmas az illeto. Lehetsz udvarias de ne vállj unalmassa
2017. aug. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!