Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Komolyan én vagyok a hülye és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan én vagyok a hülye és ez kell a lányoknak?

Figyelt kérdés

ez 15 éves...

[link]

és komolyan ez jön be a csajoknak? tisztelet a kivételnek

gyalázat...

17/F


2014. dec. 28. 21:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Fúj :S

(Igaz, a lány túlzás, mert 26 éves vagyok... de akkor is)

2014. dec. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Hát, nekem aztán biztos nem kell ilyen!!

Sosem jönnének be nekem ilyenek! 15L

2014. dec. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Mármint, hogy ez a srác? Hát 15 évesen még nem nagyon számítanak olyanok, mint egzisztencia, odafigyelés, megbízhatóság, stb. stb. Majd egy 10 év múlva ha nincs elég esze, megnézheti magát. Abból meg nem mindenki tud megélni, hogy hülye pofát vág a telefonba és állandóan gyúrja magát.


26/f

2014. dec. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
én már kinőttem ebből a korból, tedd azt te is
2014. dec. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

"Ez jön be a lányoknak?" Mi?


A jóképűség?

A jól öltözöttség?

A nagydumásság?


Mi a baj vele?


21/F

2014. dec. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

#5 te ezeket látod benne?

én azt látom hogy veri magát a semmire

2014. dec. 28. 21:15
 7/15 anonim ***** válasza:

Nem ez, hanem ő. Nekem sem szimpatikus, minden esetre ha beszélsz róla, sőt ország-világ előtt kiírsz róla egy kérdést, legalább annyi tiszteletet adj meg neki, hogy a névmást eltalálod.


Egyébként ez a stílus a 12-15 éves korosztálynak tetszik, azért 17 évesen már komolyabbak mind a fiúk, mind a lányok, kezdik ezeket kinőni.


19/L

2014. dec. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy te hülye vagy-e, de nekem biztosan nem kéne egy ilyen kisfiú, akinek még a tojáshéj a seggén.
2014. dec. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

6:

De nem az számít, hogy te mit látsz rajta. Még csak az sem hogy én mit látok rajta. Hanem hogy a 13-15 éves lányok, akiket ő megcéloz, azok mit látnak benne. Csak ez számít. Ha sikeres a lányoknál, akkor igen, valamit jól csinál, valamire ráérzett. És ilyen szempontból csak a sikerek számítanak.

2014. dec. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 SprintElek ***** válasza:
Szegénynek nem adnak enni a szülei azért ilyen sovány :( 20/F
2014. dec. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!