Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14 éves lány vagyok, és még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves lány vagyok, és még sosem csókolóztam. Nagyon ciki? Nektek hány évesen volt az első csókotok?

Figyelt kérdés

2017. aug. 22. 10:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Én 16 évesen csókolóztam először. Azelőtt majdnem kaptam egy puszit. :-D

22f

2017. aug. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
100%
21 voltam, nyálas csók volt. Csak megtettem, nehogy lekéssek... De lehet azért se volt olyan jó, mert nem szerettem a fiút igazán. Amikor később szerelmes voltam/vagyok, akkor mindig jó a csók. És akkor érzed, hogy ott az ideje, kár csak azért csókolózni, hogy legyél túl rajta, mert valószínű a csalódás.
2017. aug. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszolatlan, nagyon sokat segítettek :) Köszönöm, hogy normálisan válaszoltatok és meghallgattatok
2017. aug. 22. 18:26
 14/18 anonim válasza:
100%

11 voltam uj fiu jott az evfolyamba es szeptemberbe 3napos 6.as tabor volt ott mindig atjart hozzank ez a fiu ,eg egy masik akinek a baratnkm tetszett felelsz vagy merszezni meb csak dumalgatni nagyon jol elvoltunk es a felelsz vagy mersznek szajrapuszik lettek a vege....hazaertunk a taborbol egybol ,,ossze is jottunk" nagyon szerelmes voltam bele es egxszer elore megbeszeltuk hogy cskkolozunk kb 2 mp volt es borzasztoan bena voltam es o is pedig mar sokszor csinalta tobbet nem is csinaltuk pedig kisebb szunetekkel 1,5 evig voltunk egyutt utana csak szajrapuszi, oleles

Csok utan masfel honappal 12 lettem ugyhogy mondhatjuk annak is....nagyon szerettem azt a fiut most mar rajottem hohy csak rozsaszin kod volt a csokot megbantam de mit lehet tenni....azota csak 1szer csokoloztam egy masik fiuval vele megbeszeltem hogy ez nekem rosz elmeny vllt nem szeretnem meg de egy hosszadalmas szajrapuszibol csok lett es ennel sose jutottumk tovabb

14/L

2017. aug. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
100%
szerintem inkább legyél rá büszke!☺ sok ember szégyelli, de mit? szerintem egyáltalán nem az! én MAJDNEM csókolóztam 12 évesen de szerencsére nem! nem lett volna olyan jó buli....ráadásul a srácnak még büdös is volt a szája de nagyon☺ és inkább legyél rá büszke☺
2017. szept. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki. Én (F) 9 voltam az elsőnél, 12-13 a másodiknál, az első igazi érzelem ők fakadónál már 18.
2018. okt. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
11
2021. okt. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
igen
2022. aug. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!