Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most nagyon ciki volt és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most nagyon ciki volt és nagyon utál ezért?

Figyelt kérdés
történet a következő. van egy fiú akivel elég jóba vagyok és egyik szünetbe sírtam, ő odajött megvigasztalni és észre vette a vágásokat a kezemen. azt mondta hogy szarjam le mindenki véleményét, mi így szeretünk és megölelt. aztán elindult órára és az ajtónál visszafordult odajött és elkezdett felém hajolni és teljesen olyan volt mintha meg akart volna csókolni. én elhúztam az arcomat és megkérdeztem mit csinál. ő semmit se mondott és kiment. suli után én rögtön hazamentem, nem akartam a szemébe nézni, bevallom megijedtem az első csóktól.:( vélemények ? (amúgy csak szerintem olyan mintha egy filmbe lettünk volna?)

2016. nov. 14. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

Lel. A srác összeszedi a bátorságát, erre "BELÉPÉS MEGTAGADVA!". Szép volt. Szerintem írj rá, és most te vigasztald meg őt. (Vagy smárold le, az is egy megoldás. :D)


[Tyűűű, mekkora szívás lehet neki. xD]

2016. nov. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%

Biztos nem utál ezért. És ez nem is ciki. Csak lehet, hogy elszomorodott, hogy nem sikerült megcsókolnia. De nem hinném, hogy majd ennyitől feladja. És teljesen igaza van, úgy vagy jó ahogy vagy. Nehogy vagdosd magad!

15L

2016. nov. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
93%

Hát szerintem ha úgy gondolod, hogy vele belevágnál, akkor a továbbiakban neked kell jeleket jüldeni neki :)

Ès ne vágdosd magad!! A felhők felett mindig süt a nap!!!

( ezt pont èn mondom) :)

2016. nov. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 hullocsillag13 válasza:
100%
Szegény srác. Nem hiszem hogy utál de kicsit szomorú lehet most. Ha holnap találkoztok beszélj vele mert még nincs minden elcseszve. Sok szerencsét. :-) 14/l
2016. nov. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!