Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok lánynak miért jön be az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok lánynak miért jön be az ha "tapizzák" őket?

Figyelt kérdés
2017. aug. 22. 20:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert szexelni akarnak.
2017. aug. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 DollarDog ***** válasza:
30%
Mertapizzákat szereti mindenki!
2017. aug. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem jön be pedig lány vagyok,undorodom az ilyen tapigépektől.15/L
2017. aug. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mert én is szoktam "tapizni" a barátomat bizonyos helyeken (ott pont még nem, de ő se) és mivel szeretem a viszonzás is jól esik.

Vagy te másra érted? Ha valaki egy idegennek hagyja és szereti arról annyi a véleményem hogy valszeg a testi vágyai kielégítése forog a fejükben és ezért olyanok mint a kutyám aki meghágta a kanapét:)

2017. aug. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mert jol esik. Persze nem egy 1000 idegentől.
2017. aug. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mert jól esik. Jó érzés. Izgató is.

Persze csak olyan érhet hozzám így akivel van valami köztünk. (Ez csak az én véleményem. Plusz azt tudni kell h szexmániás vagyok)

2017. aug. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem gusztustalan. Mármint nyilván más ha, párkapcsolatban vannak (de akkor is csinálják otthon). De pl, ha hagyja csak egy "haverjának", "ismerősének" az szerintem k0rv@s. Ha meg idegennek hagyja, pláne.
2017. aug. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Háát... Nekem bejönne, ha egy csaj tapizna. :D


17/f

2017. aug. 24. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!