Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » MIért ilyen furcsák a mai...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MIért ilyen furcsák a mai 14-16 éves fiúk?

Figyelt kérdés

Nem sértésből mondom...csak furcsák...nem írnak semmit meg tisztán...csak akkor lépnek ha a lány már előbb lépett...és nem őszinték...de ami a legjobban idegesít hogy semmiben sem biztosak...

Mondjátok el fiuk miért van ez?14L



2017. aug. 22. 23:25
 1/10 anonim ***** válasza:
60%

Önbizalom hiány :P


De én nem vagyok furcsa, csak mááás *szivárvány a háttérben és nagy chibi szemek*


Jól elvagyok :D 16f

2017. aug. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 DollarDog ***** válasza:
63%

Nincs bátorságok,bizalom hiányosak, és még sorolhatnánk! Sajnos ez az új generáció velejárója! Nevelés kérdése is! Na meg kortol is függ! Én se voltam annyi évesen az az "Odamegyek,megszólittom" stílusu! Ma már könnyedén kivitelezem mert van annyi önbizalmam és bátorságom!


Ráadásul amikor elnézem a mai fiukat hát inkább a homárok jutnak eszembe! Rózsaszin vagy csak egy snassz póló de köldökig kivágva! Olyan feszülős gatya amiben nem hogy a nudli nem fér el de épp hogy egy ezres befér! A hajstílust már meg se emlittem! Ecset,kopasz,egy tincses! Esküszöm tiszta cirkusz!

2017. aug. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%

#1 mit szívtal? Adj :D

16/L

2017. aug. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
28%
Ezt a kérdést vissza is dobom, miért ilyen furcsák a mai 14-16 éves lányok? Nem minden fiú az, akad szép számmal normális fiú is. Amúgy miből gondolod, hogy csak a mai 14-16 évesek ilyenek? Van viszonyítási alapod? (Az ilyen "mikor mi még fiatalok voltunk..." szöveg nem jó alap, mert a többség olyan volt (TISZTELET A KIVÉTELNEK) mint a mai fiatalok, csak az idő kártékony hatása hogy nem mindenre úgy emlékeznek.)
2017. aug. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
46%
Mert csak fiúk, nem férfiak.
2017. aug. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
Minek lépjek, ha egy lány se tud diszkréten elutasítani? Az, hogy rajtam röhögjöj a fél suli meg nem kell.
2017. aug. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%
Alapvetően azért nem mennek oda fiúk egy lányhoz, mert ha nemet mond a lány, akkor azt meg fogja tudni másik 20 lány is, ami nagyon nem jó, mivel ez egy negatív dolog a többi lány szemében és így már az ő szemükben is kevésbé lesz értékes a srác.
2017. aug. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Lehet hogy igazából lányokra gondolsz csak azt hiszed róluk hogy fiúk...
2017. aug. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én mindig irigyeltem a többi barátom magabiztosságát amikor lányokkal beszél, bennem ez valahogy nincs meg. Meg ahogy többen leírták nem a legjobb dolog, hogy az összes bátorságodat összeszedve kezdeményezel egy lánynál 20 perc múlva meg a fél iskola tudja, hogy visszautasított. Ha bármi más kérdésed van írj privit nyugodtan. 14/f
2017. aug. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
1-es válaszoló leírta hogy hatalmas törpe szemek (Chibi=törpe) congrat, you played yourself :)
2017. szept. 3. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!