Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire számít a lányoknál...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire számít a lányoknál ha egy 18 éves gimnazista csávónak van autója?

Figyelt kérdés
csak kíváncsiságból kérdezem
2017. aug. 21. 19:38
1 2
 1/14 anonim válasza:

Nem masabb olyan fiunal ,akinek nincs (szamomra)

A legtobb lanynak : uuu valaki viheti a seggem

2017. aug. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Praktikus, de eddig is megvoltam tömegközlekedéssel is, eztán is megleszek.

Nem ez alapján lenne vonzó vagy sem.

Gusztustalan, ha valaki az autója miatt jön össze egy sráccal.

16/L

2017. aug. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
én is így gondolom, csak kíváncsi vagyok a válaszokra :D
2017. aug. 21. 19:44
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem mindegy lenne...
2017. aug. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Hidd el hogy semennyire.

Nekem is van, de ilyen téren soha nem éreztem különösebben hogy emiatt valaki számára vonzóbb lennék.


17F

2017. aug. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Amugy csak a bmw audi es a merci meg a tarsai szamitana... ha lenne egy kis szakadt suzukid az ilyen ribiknek ugy tunne mintha nem is lenne kocsid
2017. aug. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
és a Jaguarral mi a helyzet?az is sz*r lenne mert nem BMW?
2017. aug. 21. 19:52
 8/14 anonim ***** válasza:

tapasztalatból mondom hogy nagyon sokat. sok kis p**át le tudtam venni a lábáról azzal, hogy volt akkor egy 15 éves bmw-m

jó hangos volt, meg gyorsult, sok lányt haza vittem így. de igazán egy sem volt értékes számomra, és komoly kapcsolat egyikből sem lett. ha valami nehézségem volt akkor már nem voltam annyira fontos, nem nagyon tudtak mit kezdeni a helyzettel, nem voltak túl intelligensek.

de persze ez már régebben volt. évek óta mindig, először gyalog megyek randizni mindig. a jelenlegi párommal is mikor az elején találkoztunk mindig bkv-val mentem. olcsó márkátlan ruhákban mentem. nem szeretném ha amiatt lenne bárki is velem mert jó állásom van, és ezért megengedhetek magamnak aránylag sok mindent. szerintem a párom kb egy hónap után tudta meg hogy egyáltalán vezetek autót :) aztán persze most már sok helyre elmegyünk autóval is. de de szerintem az életben igyekezni kell úgy párt választani, hogy ne az anyagi körülmények miatt legyen valaki velem, hanem tényleg miattam. és azért sok gimis lány nagyon hajlamos arra, hogy ahol látja, hogy van pénz, menő cuccok, ott szétdobja a lábát. persze sokan nem, nem szeretnék általánosítani, de én azért ezt megtapasztaltam. és nem tagadom, ki is használtam, de néhány kellemes estén túl tényleg nem jutottam többre.

2017. aug. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az is hasonlo mint a bmw... biztos kellene nekik. Bar en nem tudom mert nem kocsi alspjan jovok ossze vkivel... a kocsit dumnakold el es csak kesobb deruljon ki. Igy biztos nem amiatt jon ossze veled
2017. aug. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
#8-as, na az szép, akkor majd megpróbálok hasonlóan csinálni ezt mint te :D(azt, hogy kocsi nélkül mész el az első talira :D)
2017. aug. 21. 19:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!