Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A különösen szép fiúktol...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A különösen szép fiúktol vajon félnek a lányok?

Figyelt kérdés
Tehát a fordított változat szerintem teljesen igaz. Arra lennék kiváncsi legfőbbként hogy lányok mit gondolnak erröl. Ebben a csónakban evezek és igaz sült galambot várok mostanában, de kezdek rohadt magányos lenni.Szerintetek ebben van valami,hogy ezért nem közeledik felém senki?
2017. aug. 22. 23:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem oszt nem szoroz, hogy egy szép vagy egy csúnya fiúval beszélgetek.Egy nálam szebb fiút nem tudnék elképzelni magam mellé,mert kisebbség érzetem lenne és féltékeny típus is vagyok szóval nálam az ilyenek tabuk.Azok a szép fiúk akik felvágnak ezzel azok eléggé irritálnak.
2017. aug. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem félek, csak van egy józan ítélőképességem, hogy kinél van esélyem. Bár én nem vagyok ronda lány, szerintem pont az a kategória vagyok, akinél akkor se lepődnék meg az utcán az emberek, ha egy nagyon helyes fiúval sétálnék, meg akkor sem annyira, ha nem annyira helyessel.

Bennem max annyi lenne, hogy reflexből nem vagyok valami jófej azokkal, akiket istenít a többi lány, egyszerűen kiborít.

2017. aug. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válszokat, jó olvasni hogy ki mit gondol erröl.
2017. aug. 22. 23:51
 4/10 anonim ***** válasza:

Miért kene? Ugyanigy ember mint a többi mások szerint nem helyes fiúk.

Ha magányos vagy, és vársz h repüljön a sült galamb, akkor ki a "hibás"?

Te vagy a fiú, attól h jól nézel ki, neked kell kezdeményezni.

Én lányként nem felek a helyesebb fiúktól.

2017. aug. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát.. őszintén? Igen. Nem tartom magam csúnya lánynak, stb., stb., szóval nincs velem baj, de, ha adott egy helyes/okos/menő, mittudoménmilyen fiú, akkor én egyből arra gondolok, hogy hú basszus, biztos nem pont én kellenék neki. De amúgy lányként pont ebben a helyzetben vagyok én is, de közben meg nyitni sem merek, mert rettenetesen félek az elutasítástól. 22-es csapdája
2017. aug. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
"Szerencsére" nem vagyok különösen szép fiú csak átlagos.
2017. aug. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Basszus nézem a válaszokat:tegnap 23:... Elgondolkodom, ez nem is az én kérdésem vagy mi,késő van.:D

4 esnek persze tudom hogy én tehetek rola stb stb.., de így az 5 ös válasszolonak is irnék, ugyan az sokszor félek ismerkedni személy szerint baromi érzékeny vagyok.

2017. aug. 23. 00:10
 8/10 anonim ***** válasza:

A lányok nem érzékenyek? Mitől félsz? Ha helyes vagy, kosarat nem kapsz, max akkor ha van barátja a csajnak.

Csak add önmagad és próbáld meg. Ha nem teszel semmit, akkor ne is várj semmit :) ez ilyen egyszerű..

2017. aug. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
mármint ilyen tömeg hüly3gyerekre gondolsz? nem, azokon csak röhögök xdd(és lenézem őket)
2017. aug. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Dehogy is , azok tényleg gázok :D
2017. aug. 23. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!